هنرنمایی های جالب

هنرنمایی های جالب، هنرنمایی های فوق العاده جالب با موز!! + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هنرنمایی های جالب، هنرنمایی های فوق العاده جالب با موز!! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +هنرنمایی +های +جالب را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران هنرنمایی های جالب را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
 
هنرنمایی های جالب، هنرنمایی های فوق العاده جالب با موز!! + عکس
موز, نقاشی با موز, طراحی موز

هنرنمایی زیبا

 
"استفان بروش" هنرمند آلمانی یک حرفه ای در تبدیل کردن موز به تابلوی نقاشی است. این مرد می تواند با استفاده از موز هنرنمایی های خارق العاده ای انجام دهد که از دست هیچ هنرمند دیگری ساخته...

"استفان بروش" هنرمند آلمانی یک حرفه ای در تبدیل کردن موز به تابلوی نقاشی است. این مرد می تواند با استفاده از موز هنرنمایی های خارق العاده ای انجام دهد که از دست هیچ هنرمند دیگری ساخته نخواهد بود.
این هنرمند 37 ساله با ترکیب کردن هنر نقاشی، کنده کاری بر روی پوست موز آثار شگفت انگیزی درست می کند. او مهمترین دلیل به وجود آمدن این هنرش را اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اعلام کرده است .


او می گوید:" از زمانی که اینستاگرام محبوب شد تصمیم گرفتن یک تصویر خندان روی موز کشیده و به اشتراک بگذارم اما به مرور این کار تبدیل به عادتی برای من شد و حالا نقاشی های مختلف را روی ان پیاده کرده ام که طرفداران بیشماری هم دارند"

هنرنمایی های عجیب

هنرنمایی های جالب

هنرنمایی های جالب

هنرنمایی های جالب

هنرنمایی های جالب

هنرنمایی های عجیب


منبع: yjc.ir
هنرنمایی های جالب، هنرنمایی های فوق العاده جالب با موز!! + عکس گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات