در این بخش از سایت آکاایران عکس و تصاویری از اتوبوس ها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
از ساخت اتوبوس های پدالی تا اتوبوس دو چهره همه از جمله عجیب ترین اتوبوس هایی هستند که تا به حال ساخته و آماده استفاده عموم شده اند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، اتوبوس یکی از وسیله های نقلیه عمومی پرکاربرد در تمامی کشورهای دنیاست. به همین دلیل از تنوع بسیار زیادی برخوردار است به طوری که نمونه های مختلف آن هر ساله در برخی کشورها به کار گرفته می شوند. عده ای نیز با استفاده از خلاقیت و ذوق هنری اتوبوس های جالبی می سازند که شاید نتوان آن ها را حتی اتوبوس نامید:

** اتوبوس پدالی

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس های دوطبقه

عکس اتوبوسهند کشوری است که دیدن وسایل عجیب در آن به نظر خیلی هم عجیب نیست چرا که همیشه یک چشمه برای خودنمایی دارند. اتوبوس پدالی یکی از دستاوردهای این کشور است که با گذاشتن یک محل بار قدیمی روی دوچرخه ساخته می شود. این اتوبوس ها معمولا به عنوان سرویس مدرسه استفاده می شوند.

** اتوبوس فضایی

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس اسکانیا vip

عکس اتوبوس های جالبیکی از طرح های جالبی که برای اتوبوس ارائه شده است " JL421"نام دارد. در این طرح شما یک بدنه تمام آهنی را مشاهده می کنید که به نظر یک تانک از کهکشان های دور است اما در اصل به عنوان یک اتوبوس کوچک ساخته شده است. در این اتوبوس 5 نفر داخل کابین و 5 نفر دیگر روی سقف می توانند بشینند.

** بلندترین اتوبوس دنیا


در کشوری که بیشترین جمعیت دنیا را دارد نیاز به یک اتوبوس 5 کابینه که طولی نزدیک به 60 متر دارد بسیار حس می شود. چینی ها چند سال پیش بلندترین اتوبوس شهری را ساختند که می توانست 380 مسافر را در عین واحد جا به جا کند.  البته این اتوبوس تنها در مسیرهای مستقیم حرکت می کند چرا که دور زدن برای ان بسیار مشکل است.

** اتوبوس راه آهن


یک ایده متفاوت برای اولین بار باعث شد افرادی که هم می خواهند سریع مسافرت کنند و هم از اتوبوس های بین شهری می ترسند از اتوبوس ریلی استفاده کنند.  این اتوبوس ها به سرعت بین خطوط ریلی حرکت می کنند. ایمنی نکته اصلی برای انتخاب این اتوبوس هاست که برخی مسافرین به آن بسیار اهمیت می دهند.

** اتوبوس با موتور جت

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس اسکانیا

عجیب ترین اتوبوس هایکی از عاشقان سرعت درانگلستان اتوبوسی ساخته است که با یک موتور جت کار می کند. این اتوبوس از جنس آلمینیوم ساخته شده است و تنها چند بار از آن استفاده شد چرا که این اتوبوس خیلی قابل اعتماد نیست به همین علت ممکن است در سرعت های بالا متلاشی شود.

** اتوبوس دو چهره

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس اسپرت

عجیب ترین اتوبوس هاتام کندی یک طراح آمریکایی با چسباندن دو اتوبوس بر روی سر اتوبوسی دیگر یک خودروی دو چهره ساخته است.  این خودرو این روزها به یکی از جالبترین اتوبوس های مدرسه در آمریکا تبدیل شده است، بسیاری از دانش آموزان برای رسیدن به این سرویس جنگ و دعوا می کنند.
 
عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس مدرسه

عکس اتوبوس های جالب

عجیب ترین اتوبوس

عکس از اتوبوس

اتوبوس های عجیب

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس

عجیب ترین اتوبوس ها

عجیب ترین اتوبوس

اتوبوس

عکس اتوبوس

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس های جالب

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس های جالب

عجیب ترین اتوبوس

عجیب ترین اتوبوس ها

عجیب ترین اتوبوس

عجیب ترین اتوبوس ها

عجیب ترین اتوبوس

عکس اتوبوس

عجیب ترین اتوبوس

اتوبوس های عجیب


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گمشده های خط ۵ brt

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکاایران
تجاوز جنسی

تجاوز جنسی به یک زن در اتوبوس + عکس

مرد ۴۹ ساله ای به اتهام آزار و اذیت یک زن مسافر در اتوبوس بیرمنگام انگلیس به هفت ماه زندان محکوم شد. تجاوز جنسی به یک زن در اتوبوس + عکس «سامبا روف» که ساکن واتفورد است در واپسی
اتوبوس

اتوبوس دزدی یک میمون بازیگوش + عکس

اتوبوس دزدی یک میمون بازیگوش + عکس شاید باور آن کمی سخت باشد اما یک میمون بازیگوش و باهوش با دزدیدن یک اتوبوس شهری را به هم ریخت.   این اتوبوس که در گوشه ای از خیابان پارک
رقاصی این خانم جوان در ایستگاه اتوبوس (عکس)

رقاصی این خانم جوان در ایستگاه اتوبوس (عکس)

رقاصی این خانم جوان در ایستگاه اتوبوس (عکس) ویدئویی از خانم 34 ساله در اینترنت قرار گرفت که مورد توجه کاربران مختلفی قرار گرفت.این کلیپ کوتاه خانمی را به نشان می دهد در حالی ک
اتوبوس

درازترین اتوبوس دنیا !+ عکس

درازترین اتوبوس دنیا !+ عکس قبلاً چینی ها با رونمایی از یک اتوبوس ۸۲ فوتی (۲۵ متری)  دارای عنوان بلندترین اتوبوس جهان بودند. اما شهر درسدن با رونمایی از Autotram Ext
تبلیغات