پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)

آکاایران: پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)

آکاایران: این پسربچه که علاقه ی زیادی به شخصیت بتمن داشت به آرزوی خود قبل از مرگ رسید.
 
 
به گزارش آکا ایران آرزوهای زیبای این پسر قبل از مرگش  مؤسسه «برآورده کننده یک آرزو»، صبح روز گذشته شرایطی را فراهم کرد تا پسر بچه مبتلا به سرطان که آرزو داشت بتمن شود را در فضایی بازسازی شده در خیابان های سانفرانسیکو به آرزویش برساند.
 
 
پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)
 
 «میلز اسکات»، پسر بچه 5 ساله ای است که از دو سالگی آرزو داشته که بتمن شود، او اکنون مدتی است که به بیماری سرطان خون مبتلا شده و به گفته پزشکان امید چندانی به زنده ماندنش نیست.
 
پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)
 
 

مؤسسه غیردولتی «برآورکننده آرزو» زمانی که از آرزوی این پسر بچه مطلع شد، تصمیم گرفت تا او را به آرزویش برساند.

به گزارش آکاایران: مؤسسه «برآورده کننده آرزو» که یک نهاد غیر دولتی است در 47 کشور جهان شعبه دارد و وظیفه ای برآورده کردن آرزوی کودکانی است که زندگی اشان با یک بیماری خطرناک تهدید می شود.

 

پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)

 صبح روز گذشته در حالی که تعداد زیادی از مردم به تماشا ایستاده بودند، قسمتی از یکی از خیابان های سانفرانسیسکو توسط پلیس مسدود شده و صحنه سرقت از یکی از بانک های مهم این شهر و همچنین آدم ربایی توسط چند سارق مسلح بازسازی شد.

در این میان «بتمن» کوچک 5 ساله، در کنار بتمن بزرگ سوار بر دو اتومبیل مشکی لامبورگینی در حالی که توسط نیروهای پلیس اسکورت شده بودند وارد صحنه شدند و طی عملیاتی ابتدا گروگان زنی که به چند کیلو تی ان تی وصل شده بود را نجات داده و سپس در میان هیاهو و تشویق فراوان تماشاچیان و همچنین تعدادی زیادی از رسانه ها و مطبوعات سارقان را دستگیر و تحویل پلیس دادند.

پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)

 سپس «میلز» 5 ساله به خاطر انجام چنین عملیات قهرمانه ای مفتخر به دریافت کلید شهر از دستان «اد لی»، شهردار سانفرانسیسکو، شد.

این عملیات بازسازی شده، توسط چند شبکه تلویزیونی آمریکا به طور زنده پوشش داده شد.

پسربچه ای که قبل از مرگش بتمن شد (+عکس)

مؤسسه «برآورده کردن یک آرزو»،  اولین بار در سال 1980 با برآورده کردن آرزوی یک پسربچه 7 ساله مبتلا به بیماری سرطان تأسیس شد، این پسر بچه آرزو داشت که روزی بتواند پلیس شود، اگرچه او تنها کمی بعد تسلیم مرگ شد ولی این مسئله زمانی اتفاق او توانست به بزرگترین آرزوی زندگی اش برسد.
عکس های گتی ایمیج در این باره را در زیر می بینید.

 
 

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکاایران
تبلیغات