آکایران :پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:
یک جوک قدیمی ضدزن ضدفمینیستی ضدانسانی ضدحقوق شهروندی (دارم جلو اعتراض فمینیست ها را می گیرم که فردا دوباره لباس ما را بادبان نکنند و نگویند عالمی ضدزن است) بود که می گفت: دوتا خانوم نشسته بودند و سبزی پاک می کردند و درددل می کردند. یکیشون ازدواج کرده بود، یکیشون ازدواج نکرده بود. اولی گفت: واقعا چی بگم سوسن جان. این شوهر من هر شب خدا که میاد خونه، با کمربند من را سیاه و کبود می کنه و اصلا انگار زن گرفته که دست بزن داشته باشد.
بنا به گزارش آکاایران : دومی گفت: اووووه. تو هم ناشکری ها. باز برو خدارو شکر کن که یکی هست که بیاد کتکت بزند. من چی؟
حالا این دقیقا وضعیت ماست. یعنی ما همین که یکی باشد ما را بزند و فحاشی کند راضی هستیم. مثلا ما تا دیروز می گفتیم دولت مهرورزی بالا می رود، پایین می آید به مردم توهین می کند. دولت بنفش که آمد گفتیم فضا ارغوانی می شود و نازک تر از گل دیگر به کسی نمی گوید. همان اول کار بادیگارد یک وزیری دوتا حرکت نیش مار و دندان گربه روی دوتا عکاس اجرا کرد که هنوز جاش درد می کند، کسی چیزی نگفت. بعد که وزیر آمد و گفت هر کی می گوید ماشین مونتاژ ایرانی کجه، چشم ندارد قضیه را ببیند و خائن است و پاشنه پاش سوراخ سوراخ شه ایشالا. باز هم کسی چیزی نگفت. حالا هم داماد یک وزیر دیگر، پنجه بوکس، قفل فرمان و آجر که دید کسی چیزی نمی گوید گفت بگذار من یک چیزی بگویم و در نتیجه چشم ها را بسته و دهان را باز کرده و خبرنگار بخت برگشته را فحش کاری کرده. باز هم کسی چیزی نگفت. مثلا به خبرنگار گفت: «تو غلط کردی همچین چیزی میگی». معاون وزیر ارشاد دولت قبل همین حرف را زد، سه نفر خودشان را به نشانه اعتراض در افق گم کردند. بعد به خبرنگار گفته: «این قدر چرت وپرت ننویس و اصلا به تو چه؟» و بعد گفته «برو گم شو بابا». همه اینها هم سند صوتی اش موجود است.
خلاصه ما باز چیزی نمی گوییم. مسئله ما انگار فقط مسئله کاپشن بود. اگر کسی کت و شلوار تنش باشد و همان حرف ها را بزند اوکی هستیم.
بیچاره آقای احمدی نژاد و تیم ملی اش. اگر می دانستند کاپشن را دربیاورند و کت بپوشند دیگر کسی چیزی نمی گوید، حتما الان به عنوان قهرمان ملی مطرح می شدند و مردم ازش تشکر می کردند و آب هم از آب تکان نخورده بود. جا دارد همه برویم در افق گم شویم و خلاص.

منبع :