آکایران :مجله خط خطی - علی دریاکناری: حقایقی که می خوانید از آنچه می شنوید به شما نزدیکتر است.
بنا به گزارش آکاایران : در سرزمین قهوه، تاجری بزرگ به نام رونالدینیو زندگی می کرد که به سوی کرانه های آفریقا می نگریست اما به آسیا قهوه می فروخت. به سبب این خصیصه مورخین برزیلی معتقدند که اولین مخترع
,طنز؛ قلیونی به سیگاری میگه بو میدی! طنز,سیگار,جوک، طنز، لطیفه خنده دار، چیستان، جوکهای جدید، جوک خفن

طنز؛ قلیونی به سیگاری میگه بو میدی! طنز

آکاایران: طنز؛ قلیونی به سیگاری میگه بو میدی!مورخان آریایی اثبات کرده اند که بنیانگذار موسسات ترک اعتیاد، سیگار را اختراع کرد تا موسسات ترک اعتیادشان خالی نباشند اما حساس نشوید چون مورخان آریایی در بین مورخان جهان به «متوهمین توطئه» شهرت دارند.
و اما جالب است بدانید باستان شناسان پارسی، اختراع سیگار را به معاون مطبوعاتی دولت نسبت می دهند. آنها این اختراع را تاکتیکی برای جلوگیری از ورشکستگی روزنامه فروشی های معتبر سراسر کشور می دانند.
سیاستمداران فرانسوی می گویند بزرگترین کارخانه دار عطر و ادکلن فرانسه یعنی کریم بنزما مخترع سیگار بود تا در بازار جهانی، محصولات خوش بو کننده خودش را با بالاترین حجم ممکن به فروش برساند.
چرچیل در کتاب خاطراتش می نویسد: «بعد از اختراع سیگار در فرانسه، همه کارخانه های عطر و ادکلن در انگلیس ورشکست شدند و این اختراع موجب خشم من گشت، تا جایی که در پیامی تاریخی اعلام نمودم: کریم به خدا تو آدم نیستی!»
همچنین اقتصاددانان ترکیه ای هم معتقدند که ریلکس ترین تاجر آدامس در ترکیه با نام «کارا دایی»، سیگار را اختراع کرد تا ذهن مردم بوی بد بگیرد و برای رفع بوی بد، آدامس های او را بخرند.
فرهنگیان آلمانی با اطمینان می گویند که سیگار را کاپیتان تیم فوتبال آنها یعنی فرانس بکن بادر انتخاب کره است تا بقیه مردم دنیا از قهرمانی های پیاپی تیم فوتبال آلمان کمتر حرص بخورند و با یک چیز ارزان خودشان را سرگرم کنند تا سکته نکنند و در نهایت محققان چینی ادعایی درباره اختراع سیگار نداشتند چون آنها به شدت مشغول تولید سیگار بودند.

منبع : طنز؛ قلیونی به سیگاری میگه بو میدی!

سیگار

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات