آکایران :آیدین سیار سریع در روزنامه قانون نوشت:
با سلام خدمت شما خوانندگان عزیز ستون بندبازی ضمیمه طنز بی قانون و با آرزوی شادکامی برای همه شما در خدمت آقای قدرت عمه نژاد استاد اخلاق کشور هستیم تا بار دیگر از راهنمودهای ایشان استفاده کنیم و قطره ای از دریای ادب و دانش ایشان را به سر و صورت مان بپاشیم.
بنا به گزارش آکاایران : - سلام آقای عمه نژاد.
من هم سلام عرض می کنم خدمت شما و مردم عزیز کشور. البته آن عده قلیلی که مخالف بنده هستند ایرانی نیستند و من به آنها سلام نمی کنم. بی شعورای وطن فروش ...
- وضعیت فرهنگی کشور را چطور می بینید؟
خوشبختانه با هوشیاری و آگاهی مردم وضعیت فرهنگی کشور رو به تعالی است. حالا عده ای اقلیت بی خانواده به دنبال مسائل دیگر هستند که در دریای خروشان ملت غرق خواهند شد.
- به نظر شما راهکار چیست؟
همه این [...] ها را بیندازیم توی دریا که تمیز شوند.
- راهکار عملی تر نیز دارید؟
بیندازیم توی استخر که تمیز شوند.
- ولی ممکن است جان سالم به در ببرند.
از بالا می اندازیم توی استخر خالی بعدا آب پر کنیم. تضمینی نابود می شوند.
- متاسفانه دیده می شود که وزیر ارشاد به جای نابود کردن سینما و تئاتر و موسیقی به فکر احیای آنهاست و با عناصر فاسد جلسه می گذارد و به آنها قول مساعد می دهد. شما چه فکر می کنید؟
آقای روحانی در اکثر حوزه ها عملکرد خوبی داشتند مثل مقاومت در برابر حضور زنان در ورزشگاه و برقرار ماندن گشت های ارشاد منتها یک اقلیت [...] ای در دولت ایشان می خواهد فساد و نیستی و تباهی به بار آورد که ان شاءا... مردم نمی گذارند.
- شما اگر اشتباه نکنم با اقلیت کلا مشکل دارید، درست است؟
بله. اقلیت خیلی من را اذیت می کند. ریشه این انزجار هم حدود سال 76 است که عده زیادی رای دادند ولی یک اقلیتی رای آوردند و دولت تشکیل دادند و بعد از آن یک اقلیتی به خیابان ریختند به بهانه ایران و استرالیا و بعد کنسرت گذاشتند و کف و سوت و جیغ و هورا می کشیدند و از آن موقع این اقلیت آسایش مردم را به هم زده اند. فقط نمی دانم این اقلیت چرا روز به روز دارد گسترده تر می شود.
 دیروز زن و بچه من آمده اند می گویند پول بده برویم کنسرت! آنها پنج نفر بودند و من یک نفر.
 برای همین گفتم شما در اقلیت هستید و من دوزار به شما نمی دهم.
- مشکل اصلی کشور در حال حاضر چیست؟
همین اقلیت ها هستند.
- با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.
با تشکر از شما و همکارانتان که در اقلیت قرار دارید.

منبع :