مجله خط خطی - صادق رضازاده: آدم بعضی وقت ها می ماند از شدت هیجان چه کار کند، چند گزینه روی میزش است مانند کوبیدن سر به دم دست ترین جای ممکن، کنترل هیجان و حتی گزینه های نظامی هم روی میزش چشمک می زند اما چه کند که دیپلماسی اجازه حمله را صادر نمی کند.

من الان دقیقا توی این حالت قرار گرفتم. بعد از شنیدن اظهارنظر نادر قاضی پور که از نمایندگان خوش استیل و خوش فکر مجلس است که گفته اند: «به دلیل ضرب و شتم تماشاگران در ورزشگاه، وزیر کشور و وزیر ورزش را به مجلس بکشانید.»

با این وضعیت من خشم خودم را کنترل می کنم اما چیزی که این وسط دارد قِر می دهد این است که اگر قاضی پور به ورزشگاه آزادی رفتند در مقابل شعارهای زیر کدام وزیر کابینه را می خواهد به مجلس بکشاند:روبرو آماده باش: این شعار حاوی پیام های سیاسی است، ظریف در مذاکرات از آن به کرات استفاده کرد و به طرف های مقابل می گفت «روبرو آماده باش» و طرف های غربی را به مذاکره دعوت می کرد!

آیا این شعار نماد عزت ماست یا لذت ما؟ با همین شعار به آنها می گفتیم ما آماده واگذاری تقریبا 28 امتیاز هستیم. با این همه سند غیرقابل انکار باید جواد ظریف را به مجلس می کشاندیم، همچنین می توانیم طرف زیاده خواه را هم بکشانیم و از او وبپرسیم چرا هنوز آماده نشده تا ما او را نابود کنیم؟

داور دقت کن: این شعار دیگر بسیار واضح است و نشان از این دارد که داور، ناداور خوبی است و فقط دقت ندارد که آن هم با تسامح و تساهل برطرف می شود و من لازم نمی بینم که داوری را زیر سوال ببرم و این قشر زحمتکش و دلسوز را که گاهی اوقات از شدت فشار بازی غش می کنند، به مجلس بکشانم، به همین جهت پیشنهاد می کنیم 8، 9تا از وزرای کابینه خودشان به صورت داوطلب و با پالام پولوم پیلیش بیایند مجلس، راستش خوبیت ندارد صحن علنی مجلس خالی بماند، آن وقت بیگانگان و غربی ها چی فکر می کنند؟!

توپ تانک فشفشه...: به به چه شعار خوبی، این شعار باعث شد احوالی هم از آقای دهقان وزیر دفاع بپرسیم، خوبید؟ خوش می گذرد؟ خانواده خوبند؟ سال نوتون مبارک بزرگوار، سال خوبی داشته باشید پر از عشق و محبت، بیشتر سر بزنید دلمون تنگ میشه براتون!

البته می توانیم وزیر علوم، آموزش و پرورش و ارشاد را هم به مجلس احضار کنیم و از ایشان بپرسیم چرا از این شعارهای بامحتوا و ارزشی کم تولید می شود؟

نون و پنیر و بامیه، داداش بزن تو زاویه: در این شعار ما با چند موضوع در زمینه های اقتصادی، بهداشتی و ریاضیات روبرو هستیم و همانطور که می دانید قیمت نون، پنیر و بامیه از روزی که حسن روحانی آمده، همینجوری با سرعت حرکت دورانی زمین دارد بالا می رود و این نشان می دهد سیاست های اقتصادی دولت روحانی شکست خورده.

ما مسئولین ساده زیست، دیگر نمی توانیم با یک لقمه نان و پنیر بصورتی ساده، زیست کنیم، به همین خاطر طیب نیا وزیر اقتصاد، نعمت زاده وزیر صنعت، بیژن نامدار زنگنه (صرفا برای بیکار نبودن و ورزش کردن) و همچنین هادی وزیر علوم (که خودشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند)، باید بیایند تا زاویه دقیق را مشخص کنند تا ما بتوانیم بزنیم تویش (زاویه).

از وزیر محترم بهداشت هم می خواهیم قبول زحمت کنند و چند دقیقه ای قدم بر تخم چشم ما بگذارند و به این سوال جواب دهند که خوردن همزمان نان، پنیر و بامیه برای بدن مشکلی پیش می آورد یا خیر؟

البته این پایان کار نبود، تماشاگران یکسری شعارهای دیگر هم می دادند که آقای قاضی پور خودش را به نشنیدن زده بود،که حالا اینجا جایش نیست باز شود، امکان دارد خانواده این مطلب را بخواند.