آکایران :ماهنامه خط خطی - علی دریاکناری: 141 سال پیش در چنین روزی پسربچه ای کچل و توپولی موپولی با لوپ هایی آویزون و سیگار برگی به دهان و بی خیال در انگلیس متولد شد. پدرش نام او را مارلبرو و مادرش نام او را بهمن کوچولو نهاد. اما دیگران او را وینستون صدا می کردند.
سال ها بعد همین تنش ها و اختلافات خانوادگی باعث تشنج ذهنی اش شد و به آلمان حمله کرد و بدین شکل جنگ دوم جهانی آغاز شد. پس از خودکشی دسته جمعی هیتلر آریایی و بانو، کتاب داستانی تخیلی نوشت و عامل جنگ را در کمال نامردی هیتلر معرفی کرد و متاسفانه این داستان تقلبی به قدری برای مردم جذاب بود که علاوه بر نوبل ادبیات، توپ طلای سال اروپا را نیز کسب کرد و خو چرچیل هم توسط الیزابت به لقب «سِر» نائل گردید.
,طنز؛ نگاهی کوتاه به زندگی بلند چرچیل چرچیل,طنز,جوک، طنز، لطیفه خنده دار، چیستان، جوکهای جدید، جوک خفن

طنز؛ نگاهی کوتاه به زندگی بلند چرچیل چرچیل

آکاایران: طنز؛ نگاهی کوتاه به زندگی بلند چرچیل


چند وقت بعد چرچیل از فرط خوشحالی دچار سرماخوردگی شد و بستری گردید، سپس دچار خونریزی مغزی شد و بعد سکته مغزی کرد و به کما رفت، اما از بس بی خیال بود که نمرد و همچنان زنده که چه عرض کنم، مشغول حکومت کردن ماند، تا اینکه گاز اتاقش نشتی داشت و دچار خفگی شد، که البته باز نمُرد... ولی دخترش که وارد منزل شده بود، چراغ اتاق را روشن کرد، اتاق منفجر شد و از شدت انفجار چرچیل از پنجره طبقه سوم به پایین پرتاب شد و روی کابل برق افتاد و پس از برق گرفتگی در حالی که به زمین افتاده بود، زیر چرخ های یک کامیون ماند و در نهایت توسط پلیس لندن به ضرب گلوله کشته شد. یادش نه چندان گرامی.

منبع : طنز؛ نگاهی کوتاه به زندگی بلند چرچیل

طنز

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکاایران
تبلیغات