خالکوبی جدید آدل سوژه شد! + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خالکوبی جدید آدل سوژه شد! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سرگرمی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خالکوبی جدید خواننده سرشناس آدل باعث جلب توجه هوادارانش شد

"ادله" خواننده جوان و محبوب بریتانیایی نشان داده است از هرگونه کپی برداری بیزار بوده و همواره سعی داشته است در هر زمینه ای صاحب سبک باشد. ادله زمانیکه از خالکوبی جدیدش رونمایی کرد متوجه شد "لانا دل ری" مدل معروف خالکوبی ( تاتو ) مشابه او را روی دستش طراحی کرده است.
این خواننده 24 ساله طرح جدیدش را در فیس بوک برای هوادارانش به نمایش گذاشت. این طرح توسط هنرمند معروف عرصه خالکوبی"بنگ بنگ" روی د ست او خالکوبی شده است.

خالکوبی جدید آدل سوژه شد! + عکس - آکا

خالکوبی جدید آدل سوژه شد! + عکس - آکا

این تاتوکار معروف نیویورکی تصویری از خود در کنار "ادله" در فضای مجازی قرار داد و نوشته است " ادله محبوب امرور برای تاتوی دستش به وی مراجعه کرد" این طراح معروف فهرستی از مشاهیر مختلف را به عنوان هواداران کارهایش در معرض دید عموم قرار داده است که از آن میان میتوان به ریحانا و جاستین بیبر اشاره کرد. ادله در تاتوی جدیدش کلمه " پارادایز" را روی قسمت کف دستش خالکوبی کرده است.
وی با این هنر ناآشنا نیست و سابقا پشت گوش سمت راستش نیز حروف اول اسم فرزندش "آنجلو" را خالکوبی کرده بود.
گفته میشود ادله ابتدا از طرح جدیدش بسیار راضی به نظر میرسید اما هنگامیکه متوجه شد این طرح قبلا شکار شده است به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.

منبع: pardad.ir
گردآوری پرتال اکاایران
خالکوبی جدید آدل سوژه شد! + عکس گردآوری توسط بخش تست هوش ،سوال هوش،چیستان،معما سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات