عجیب و غریب

آکاایران: تصاویری عجیب و غریب از حیوانات دورگه

آکاایران: به گزارش ایران ناز بله، این روزها با فتوشاپ می شود هر ویرایش را انجام داد و هر موجودی تخیلی را خلق کرد. اما در اینجا ما می خواهیم شما را با جانداران دورگه واقعی آشنا کنیم که با ظاهر عجیب و غریب خود، ما را واقعا متحیر می کنند و آدم به سختی می تواند باور کند که وجود خارجی دارند.

 

به گزارش آکاایران: – لایگر: حاصل آمیزش شیر نر و ببر ماده موجود دورگه حاصل این آمیزش، بسیار سریع رشد می کند. لایگر بزرگ ترین گربه سان روی زمین است. در اینجا عکس یکی از این لایگرها به نام “هرکول” را می بینید که ۴۱۰ کیلوگرم وزن دارد!

 

عجیب و غریب

 

– تیگون: حاصل آمیزش ببر نر و شیر ماده خب! جالب است بدانید که خود این لایگرها و تیگون ها هم عقیم نیستند و می توانند با هم آمیزش کنید. حالا تصور کنید که چه موجوداتی از آمیزش آنها می تواند تولید شود!

 

عجیب و غریب

 

– زانکی: حاصل آمیزش گورخر و الاغ

 

عجیب و غریب

 

-جگلیون: حاصل آمیزش جگوار نر (پلنگ خالدار) با شیر ماده این موجود با ظاهر خوف انگیزی که دارد، بسیار نادر است. در اینجا عکسی از یکی از جگلیون ها را می بینید که در یک پارک حیات وحش در اونتاریوی کاندا نگهداری می شود.

 

عجیب و غریب

 

-گیپ: حاصل آمیزش بز و گوسفندمعمولا جنین ایجاد شده در اثر این آمیزش، در دوران حاملگی می میرد و سقط می شود، اما به صورت نادر ممکن است زنده بماند.

 

عجیب و غریب

 

– خرس گرولار: حاصل آمیزش خرس قطبی و خرس قهوه ای بیشتر این نوع خرس در باغ وحش ها هستند، اما موارد نادری از آنها در طبیعت هم مشاهده شده اند.- کای ولف: حاصل آمیزش کایوت و گرگ

 

عجیب و غریب

 

– زبرویید: حاصل آمیزش گورخر و اسب ها داروین یکی از نخستین کسانی بود که به زبروییدها اشاره کرده است، موجوداتی که به سختی رام می شوند و رفتار خشن تری نسبت به اسب ها دارند.

 

عجیب و غریب

 

– گربه ساوانا: حصال آمیزش گربه خانگی و گربه وحشیگربه ساوانا بسیار گران است. از بازی لذت می برد و هراسی از آب ندارد.

 

عجیب و غریب

 

– ولفین: حاصل آمیزش نهنگ های قاتل کاذب نر و دلفین های “بینی بطری ای” ماده فقط یک ولفین در باغ وحش های آبی دنیا وجود دارد.

 

عجیب و غریب

 

– بیفالو: حاصل آمیزش بوفالو گاو به آنها کتالو هم می گویند.

 

عجیب و غریب

 

– هینی: حاصل آمیزش الاغ نر و اسب ماده اینها از قاطرها کوچک تر هستند.

 

عجیب و غریب

 

– نارلوگا: حاصل آمیزش نهنگ قطبی و ماهی خاویاری

 

عجیب و غریب

 

– کاما: حاصل آمیزش شتر و لاما نخستین بار این موجود در سال ۱۹۹۸، در دوبی با لقاح مصنوعی، ایجاد شد. تنها ۵ عدد از این موجودات وجود دارد 

 

عجیب و غریب

 

دزو: حاصل آمیزش گاو و گاومیش وحشی این جاندار هم از گاوها و هم از گاومیش های بزرگ تر است. در تبت و مغولستان از آنها به خاطر گوشت و نیز شیر فراوانی که تولید می کنند، استفاده می شود.

 

عجیب و غریب

 

– لئوپون: حصال آمیزش لئوپارد نر و شیر ماده

 

عجیب و غریب

 

– مولارد: حاصل آمیزش مرغابی وحشی و اردک

 

عجیب و غریب

 

– زوبرون: حاصل آمیزش گاو و گاومیش کوهان دار اینها نسبت به والیدن خود قوی تر هستند و نسبت به بیماری ها مقاومت بیشتر دارند. گله کوچکی از آنها هم اکنون در یکی از پارک های ملی لهستان وجود دارد.

 

عجیب و غریب

منبع :

تبلیغات