آکاایران: نیک استوبرل ۲۶ ساله، اخیراً رکورد بلندترین زبان دنیا را به نامِ خود کرد. بلندای زبان وی از نوک تا لب ۳٫۹۷ اینچ است. شاید بسیاری از اطراف به همین لقب مهم در گینس اکتفا کنند اما نیک باور دارد اگر از این هدیه خداوند برای بهبود شرایط بشر یا کاری مثبت استفاده نکند، ارزش دیگی ندارد. او می گوید: این زبان موهبتی است که باید به درستی از آن استفاده کنم.

این مرد با زبانش نقاشی می کشد! +عکس

آکاایران: این مرد با زبانش نقاشی می کشد! +عکس

مجله آکا ایران:او از زبان خود به عنوان قلم موی نقاشی استفاده می کند و با زدن آن در رنگ های آکریلیک و کشیدن روی بوم نقاشی، چهر افراد و دیگر آثار هنری را نقاشی می کند. استوبرل تاکنون نقاشی های بسیار زیادی را بدین طریق به تصویر کشیده است اما معروف ترین آن ها تابلوی «سگ آبی غول پیکر» است که کشیدن آن ۶ ساعت زمان برد.

به گزارش آکاایران: نیک که در اصل به عنوان یک کمدین سرپایی تندزبان (standup comedian) امرارمعاش می کند، پس از دیدار با یک نقاش زبان هندی به حرفه نقاشی با زبان علاقه مند شد. او می گوید: وقتی این هنرمند هندی درباره حالت تهوعی صحبت کرد که در زمان فروکردن زبان در رنگ به انسان دست می دهد، این ایده به ذهنم خطور کرد که زبانم را با ساران (یک نوع پوشش الیافی) بپوشانم.

 

منبع :

تبلیغات