دختر 26 ساله بدنساز ایرانی با زیباترین اندام جذاب (عکس)

آکاایران: دختر 26 ساله بدنساز ایرانی با زیباترین اندام جذاب (عکس)

آکاایران: دختر 26 ساله بدنساز ایرانی با زیباترین اندام جذاب را در عکس های این مطلب از ایران ناز مشاهده می کنید.

به گزارش آکاایران: تصور خیلی ها بر این است که بدنسازی زنان اندام آنها را غیر طبیعی کرده و متضاد با ظرافت های زنانه است اما دختر زیبا و موفق ایرانی خط بطلان بر این نظر کشیده و با تلاش بسیار در رشته ی بدنسازی زنان از برترین چهره های کشور شده است .

خانم «شیرین نوبهاری» یکی از اولین زنان موفق د ر رشته پرورش اند ام در کشور است.این دختر جذاب و زیبا  متولد سال 1368 بوده و لیسانس معماری دارد و حدود 10 سال است ورزش را شروع کرده است.

 

دختر 26 ساله بدنساز ایرانی با زیباترین اندام جذاب (عکس)

 

بانوی ایرانی قهرمان بد نسازی گفته است: د ر مورد من می گفتند «تیپش تابلو است» یا «بد ن خاصی د ارد » یا می گفتند آد می که توی چشم است را نباید بیاورید و از او استفاد ه کنید . من نمی توانم به تک تک مرد ان و زنان مخالف توضیح بد هم که چرا زاویه د ید تان را عوض نمی کنید . فقط می توانم به آن جهت بد هم؛ به آنها بگویم اگر به اینجا رسید م، شاید قابلیتش را د اشتم.

بی توجه موانع و محد ود یت ها، می گوید برای این کار ساخته شد ه ام و عاشقانه پیش می روم. انتشار عکس هایش د ر د نیای مجازی، موجی از انتقاد ها و حمله ها را به همراه د اشت، اما او همه را د عوت می کند تا جور د یگری به او و ورزشش نگاه کنند . می گوید به خاطر ظاهرش د ر فد راسیون راه به جایی نبرد ه و حالا برای رسید ن به آرزوهایش د ر فکر سفر می باشد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس زن بدنساز ایرانی , دختران بدنساز ایرانی , بانوان بدنساز ایرانی , عکس بدن بدنساز زن , تصاویر زن بدن ساز , دختر بدنساز ایران , بدنساز زن عکس , دختر بدن ساز

تبلیغات