در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک مدل ریش را کلیک نمایید و یا در دسته مدل لباس و مدل آرایش از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97
مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 - آکا

قدیم مردی که ته ریش می‌گذاشت تنبل و شلخته تلقی می‌شد. چون یک شرکت معروف تیغ طوری جا انداخته بود که هر مرد شیکی باید روزی دوبار اصلاح کند تا محبوب خانم‌ها شود. اما تحقیقات نشان می‌دهد تنها یک سوم زنان عاشق مردان چپه تراش هستند و بقیه ریش و ته ریش دوست دارند.

ته ریش گذاشتن خیلی راحت است. زود ته ریش در میاورید و مراقبت از آن هم آسان تر از ریش بلند است. ته ریش برای مردان بیبی فیس یک انتخاب عالی است. اگر ریش شما زود بلند نمی‌شود هم بهتر است ته ریش بگذارید و جوش صورت را پنهان می‌کند. سه چهار روز کافی است تا ته ریش دربیاید.

مراقبت و نگه داری ته ریش

ته ریش نیاز به مراقبت دارد. موزر (تریمر ریش) خود را روی درجه ۴-۳ میلی متری تنظیم کنید. روی گونه‌ها و غبغب خود را اصلاح کنید تا شلخته به نظر نرسید.

کانتور ریش چیست؟

اصلاح خط گونه برای آقایانی که ریش می‌گذارند

به زیر لب پایین خود دقت کنید که ریش تا کجا رشد کرده است. از خط ریش خود تا آن نقطه را یک خط فرضی بکشید. هر چه بالاتر از این خط است باید ریش اش را بزنید. هر چه ریش زیر لبتان پایین تر باشد، خط گونه شما هم پایین تر است. این خط می‌تواند صاف یا کمی گرد باشد.

  اصلاح خط گردن برای آقایانی که ریش می‌گذارند

خیلی آقایان که ریش می‌گذارند برای مرتب کردن ریش، اشتباهاً درست تمام فضای پایین خط فک خود را می‌زنند. این کار چهره را کوچک و زنانه می‌کند و غبغب شما را تابلو می‌کند و باعث می‌شود گردنتان دراز به نظر برسد. دقت کنید.  ابتدا برجستگی روی گلوی خود را پیدا کنید. اصلاح را از ریش روی برجستگی موسوم به سیب آدم از وسط شروع کنید. حال موازی خط فک خود، پایین تر از خط فک از جایی که وسط را زده اید، اصلاح کنید. فاصله بین گوش و ریش را هم تمیز کنید. می‌توانید از شانه مخصوص اصلاح ریش هم استفاده کنید.

 

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 - آکا

ریش بزی سال‌ها محبوب ستارگان موسیقی راک بوده است. ریش پروفسوری به صورت‌های لاغر و استخوانی میاد و برای صورت‌هایی که زاویه دار است، مناسب است. اگر صورتتان گرد است، ریش پروفسوری صورتتان را کمی کشیده تر خواهد کرد ولی خیلی توصیه نمی‌شود. ریش بزی شامل ته ریشی روی چانه و شبیه به ریش بز است، که به همین جهت هم ریش بزی نام گرفته است. همچنین ریشی که زیر لب بصورت عموی در آمده و تا چانه کشیده شده است نیز، قسمت دیگر ریش بزی است. ریش ون دایک، مدل ریش دیگری است که شامل ریش بزی به همراه سبیل است.بهترین جا برای اصلاح خط گردن، درست زیر خط فک است. اگر ریش پروفسوری پایین تر بیاید، بیشتر شکل بز به خود میگیرد و اصلاً جالب نیست.

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 - آکا

چیزی بین ته ریش و ریش بلند با سیبیل بلندرتر از ریش در اینجا معرفی می‌شود. این مدل موسوم به بیردستش خیلی مد است و برای تابستان راحت و شیک است. برای نرم کردن ریش خود میتوانید از روغن زیتون، روغن سیاه دانه یا عصاره رزماری استفاده کنید.

 

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 - آکا

اگر ریش شما تکه تکه در می‌آید، این مدل برای شما مناسب نیست. سعی کنید ریش بلند بگذارید تا ریش خالی شما پر شود. بین ۵ تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا ریش شما این اندازه شود. ریش تراش خود را روی درجه ۳٫۵ بگذارید تا ریش خود را مرتب کنید. اگر در مکان هایی کار می کنید که ریش داشتن در آن‌ها الزامی است مدلی بسیار خوب و مناسب است. این مدل برای چهره‌هایی با گونه‌های برجسته یا خط فک های برجسته فوق العاده‌تر می شود. برعکس اگر قصد دارید با استفاده از این چانه کوچکتان را پر تر نشان دهید و یا صورت گردتان را کشیده تر نشان دهید جواب می دهد.

 

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 - آکا

اگر قصد دارید ریشی بلند و چهره ای ۳ بعدی داشته باشید، ریش بلند بگذارید. این ریش مناسب کسانی است که ریش‌هایشان رشد خوبی دارد و پر پشت است. از این ریش برای بهتر کردن تقسیم بندی صورتتان هم می توانید استفاده کنید. مثلا اگر چانه کوچکی دارید با استفاده از آن چانه را پر تر نشان دهید. صورت لاغر را کمی تپل تر نشان دهید. اگر صورت گردی دارید آرایشیک پیشنهاد می کند ریش بلند نگذارید. این ریش‌ها مناسب صورت‌های کشیده هستند.

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

انواع خط ریش , مدل خط ریش

مدل ریش بلند مردانه 2018 - مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه 97 گردآوری توسط بخش عکس مدل های لباس و آرایش، عکس مدل آرایش، عکس مدل لباس جدید، مدل آرایش 2015، مدل لباس 2015، مدل مانتو سایت آکاایران
مدل ریش

بهترین مدل ریش مردانه کدام است؟ -آکا

خیلی از آقاین موی صورت یا همان ریش را می پسندند و خلیلی دیگر ا مردان خوششان نمی آید. اما اگر قصد دارید که ریش هایتان را کوتاه نکنید، می توانید از مدل های زیر ال
تبلیغات