عکس های لباس عروس دنباله دار 2018 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس های لباس عروس دنباله دار 2018 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک لباس عروس را کلیک نمایید و یا در دسته مدل لباس و مدل آرایش از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

عکس های لباس عروس دنباله دار 2018

 

 

 

لباسی الهام گرفته از لباس واقعی شاهزاده‌ها. لباسی که در قسمت کمر کاملا فیت بدن بوده و روی ابریشم آن با جواهرات زیبا تزئین شده است. با پوشیدن این لباس شبیه به پرنسس‌های واقعی می‌شوید!

 

 

 

 

لباس عروسی کلاسیک و خیلی باشکوه، با دامنی پرنسسی و یقه‌ای که بر یک شانه قرار گرفته است. از جنس ابریشم و حریر که با گیپور و سنگ‌های درخشانی تزئین شده است و به دامنی از ابریشم میکادو منتهی شده است.

 

 

 

 

این لباس عروس پرنسسی در ابریشم میکادو برای عروس‌هایی که علاقه به کلاسیک بودن دارند بهترین انتخاب است. ترکیبی شیک و خاص از ابریشم، سنگ‌های درخشان و گیپور با یقه‌ی قایقی که در پشت بدن به صورت V عمیقی است.

 

 

 

 

این لباس عروسی با تضادها بازی می‌کند. در جلوی آن پارچه‌ی ابریشم میکادوی عالی و یقه‌ی قایقی زیبا وجود دارد، اما در پشت لباس با طراحی خاصی از ابریشم، دست دوزی‌های زیبا و سنگ‌های درخشانی که روی آن کار شده است، نقشی حیاتی و بی نظیری را برای این لباس عروسی پرنسسی بازی می‌کند که بینهایت شگفت آور و جذاب است.

 

 

 

 

لباسی به شدت باشکوه در ابریشم میکادو و یقه‌ی قایقی و دامن وسیع. لباسی بینهایت زیبا به سبک پرنسسی که جزئیات فراوانی با سنگ‌های درخشان و دست دوزی گیپوری روی آن کار شده است و کمربندی زیبا به دور کمر آن بسته شده است.

 

 

 

 

لباس عروسی پرنسسی از ابریشم میکادو که در قسمت کمر کاملا فیت بدن است و یقه‌ی آن نیز قایقی می‌باشد. استایلی کلاسیک با طرح‌های گل‌دار ابریشمی و کمربندی که به آن حالتی اشرافی طور می‌دهد.

 

 

 

 

لباس عروسی پرنسسی دیگری باز هم از جنس ابریشم میکادو که با یقه‌ای قایقی و ابریشم و سنگ‌های درخشانی که روی آن کار شده است هم بسیار پرستیژ دارد و هم باشکوه است.

 

 

 

 

همه‌ی خانم‌ها آروزی داشتن لباس عروسی پرنسسی با ابریشم تافته را داشته‌اند. لباسی بینهایت رمانتیک و پر از زنانگی. لباسی با یقه‌ی قلب که در قسمت کمر کاملا فیت است و دامن آن واقعا رویایی و خاص است.

 

 

 

 

اگر رمانتیسیزم در لباس عروس خلاصه می‌شد و تعریف پیدا می‌کرد، به طور قطع این لباس و این طراحی در زمره‌ی آن قرار می‌گرفت. یا آستین سه چهارم، یقه قایقی و شانتونی که به زیبایی با دست روی آن کار شده است و ستگ‌های درخشان آن، واقعا فراموش نشدنی هستند.

 

 

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله عکس های لباس عروس دنباله دار 2018 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دنباله رو عروس

لباس عروس

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات