عکس های لباس عروس

لباسی الهام گرفته از لباس واقعی شاهزاده‌ها. لباسی که در قسمت کمر کاملا فیت بدن بوده و روی ابریشم آن با جواهرات زیبا تزئین شده است. با پوشیدن این لباس شبیه به پرنسس‌های واقعی می‌شوید!

عکس های لباس عروس

لباس عروسی کلاسیک و خیلی باشکوه، با دامنی پرنسسی و یقه‌ای که بر یک شانه قرار گرفته است. از جنس ابریشم و حریر که با گیپور و سنگ‌های درخشانی تزئین شده است و به دامنی از ابریشم میکادو منتهی شده است.

عکس های لباس عروس

این لباس عروس پرنسسی در ابریشم میکادو برای عروس‌هایی که علاقه به کلاسیک بودن دارند بهترین انتخاب است. ترکیبی شیک و خاص از ابریشم، سنگ‌های درخشان و گیپور با یقه‌ی قایقی که در پشت بدن به صورت V عمیقی است.

عکس های لباس عروس

این لباس عروسی با تضادها بازی می‌کند. در جلوی آن پارچه‌ی ابریشم میکادوی عالی و یقه‌ی قایقی زیبا وجود دارد، اما در پشت لباس با طراحی خاصی از ابریشم، دست دوزی‌های زیبا و سنگ‌های درخشانی که روی آن کار شده است، نقشی حیاتی و بی نظیری را برای این لباس عروسی پرنسسی بازی می‌کند که بینهایت شگفت آور و جذاب است.

عکس های لباس عروس

لباسی به شدت باشکوه در ابریشم میکادو و یقه‌ی قایقی و دامن وسیع. لباسی بینهایت زیبا به سبک پرنسسی که جزئیات فراوانی با سنگ‌های درخشان و دست دوزی گیپوری روی آن کار شده است و کمربندی زیبا به دور کمر آن بسته شده است.

عکس های لباس عروس

لباس عروسی پرنسسی از ابریشم میکادو که در قسمت کمر کاملا فیت بدن است و یقه‌ی آن نیز قایقی می‌باشد. استایلی کلاسیک با طرح‌های گل‌دار ابریشمی و کمربندی که به آن حالتی اشرافی طور می‌دهد.

عکس های لباس عروس

لباس عروسی پرنسسی دیگری باز هم از جنس ابریشم میکادو که با یقه‌ای قایقی و ابریشم و سنگ‌های درخشانی که روی آن کار شده است هم بسیار پرستیژ دارد و هم باشکوه است.

عکس های لباس عروس

همه‌ی خانم‌ها آروزی داشتن لباس عروسی پرنسسی با ابریشم تافته را داشته‌اند. لباسی بینهایت رمانتیک و پر از زنانگی. لباسی با یقه‌ی قلب که در قسمت کمر کاملا فیت است و دامن آن واقعا رویایی و خاص است.

عکس های لباس عروس

اگر رمانتیسیزم در لباس عروس خلاصه می‌شد و تعریف پیدا می‌کرد، به طور قطع این لباس و این طراحی در زمره‌ی آن قرار می‌گرفت. یا آستین سه چهارم، یقه قایقی و شانتونی که به زیبایی با دست روی آن کار شده است و ستگ‌های درخشان آن، واقعا فراموش نشدنی هستند.

عکس های لباس عروس

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دنباله رو عروس

لباس عروس

لباس عروس از جنس کیک!

لباس عروس از جنس کیک!   مطالب مرتبط: مدل های نوین لباس عروس بچه گانه مدل کفش عروس پاشنه بلند مدل لباس عروس دلپذیر 2012 مدل لباس عروس 2013 –
تبلیغات