دختر

آکاایران: اینستاگردی با دایانا حکیمی دختر دانیال حکیمی

آکاایران: اینستاگردی با دایانا حکیمی دختر دانیال حکیمی

دایانا حکیمی بازیگر جوان ایرانی و دختر دانیال حکیمی بازیگر مشهور ایرانی است. او متولد سال ۱۳۷۳ است و دانشجوی کارشناسی کارگردانی سینما می باشد. دایانا حکیمی نخستین بار در سن یازده سالگی در سریال مار و پله محسن یوسفی به ایفای نقش پرداخت بعد از آن چند سالی در زمینه تئاتر کار کرد تا اینکه در سال ۹۰ در فیلم شیشه های بخار گرفته بازی کرد اخیرا وی در چند سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

دختر

به گزارش نیک شو، بازیگران زیادی هستند که به سبب شغل پدر و مادرشان وارد عرصه هنر شدند و چه بسا در این راه خوش درخشیده اند و برای خود تبدیل به بازیگران حرفه ای شده اند گذاشتن جا بر جای پای پدر و مادر امری عادی است و بسیارند کسانی که شغل آبا و اجدادی شان را ادامه می دهند و در عالم بازیگری هم به همین منوال است و ما نمونه های زیادی داریم برای مثال برزو و بهار ارجمند پسر و دختر انوشیروان ارجمند ، مهراوه و ملیکا شریفی نیا دختران محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان ، نیکی مظفری دختر مجید مظفری ، پندار اکبری پسر عبدالرضا اکبری و …. را می توان نام برد.

دختر

دایانا حکیمی و پدر دانیال حکیمی

دایانا حکیمی نیز از همین قاعده تبیعت می کند و تصمیم بر ادامه دادن راه پدرش دانیال حکیمی دارد ، دایانا حکیمی و دانا حکیمیدختر و پسر دانیال حکیمی بازیگر سینما و تلویزیون هستند که اخیرا با بازی در چند سریال تلویزیونی فعالیت هنری خود را آعاز کرده اند . با ما همراه باشید تا کارنامه هنری دایانا حکیمی را بررسی کنیم.

دختر

فیلم شناسی:

سریال دور دست ها ( جواد ارشاد – ۱۳۹۴ )

سریال کیمیا – فصل ۳ (جواد افشار – ۱۳۹۴ )

سریال رهایی ( مسعود تکاور – ۱۳۹۳ )

سریال مار و پله ( محسن یوسفی – ۱۳۸۵ )

فیلم شیشه های بخار گرفته ( سید رحیم حسینی – ۱۳۹۰ )

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

دختر

مطالب بیشتر:

بازیگران زن زیبای ایرانی که با گذشت سال ها همچنان جوان هستند

بازیگر زن هالیوودی از ماجرای تجاوز جنسی کارگردان پرده برداشت

عکس های داغ و دیدنی بازیگران زن ایرانی

دختر
.

منبع : niksho.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دانیال حکیمی کاشت مو


تبلیغات