عکسهای جدید

آکاایران: عکسهای نوین و داغ بهنوش بختیاری در آرایشگاهش

آکاایران: عکسهای نوین و داغ بهنوش بختیاری در آرایشگاهش را در زیر مشاهده می کنید.

به گزارش فراناز بهنوش بختیاری مدیریت سالن آرایش و زیبایی تیارا را به عهده دارد. بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون میهنمان مدت هاست جدا از شغل بازیگری به شغل آرایشگری رو آورده است و در سالن آرایشگری تیارا فعالیت میکند.عکسهایی از بهنوش بختیاری در سالن آرایشش را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که در زیر می بینید.

 

عکسهای جدید

عکسهای جدید

عکسهای جدید

عکسهای جدید

عکسهای جدید

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران است ،فرزند آخر یک خانواده ی ۶ نفری است ۲ برادر و یک خواهر دارد که هر ۳ متاهلند،در تیر ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین ،همان نویسنده ی کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرده و از زندگی خود بسیار راضی است،لیسانس مترجمی زبان فرانسه دارد موسیقی مورد علاقه ی او کلاسیک است.

 

عکسهای جدید

 

او از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی ،مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد و اصلا از موسیقی رپ خوشش نمیآید در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود غذای مورد علاقه اش چلو کباب است و کار خطاطی را بسیار دوست دارد به شعر خواندن علاقه ی زیادی دارد اما اصلا نمی تواند شعر بگوید ، بسیار با سلیقه و منظم است ،او سالها منشی صحنه بوده ،یک دوره ی یک ساله کلاس تئاتر نزد مهتاب نصیرپور در سال ۷۵ دیده ،اولین کار او مجموعه هوای تازه ساخته محمد رحمانیان است. وی به تازگی به نویسندگی کتاب نیز روی آورده است.

مطالب مرتبط :

عکس بهنوش بختیاری با تغییر چهره متفاوت و دیدنی

رکورد شکنی فالوئر بهنوش بختیاری در اینستاگرام! عکس

عکس های جالب مدل شدن بهنوش بختیاری و تبلیغ برند ایرانی

گریم جالب و متفاوت منتشرشده بهنوش بختیاری (عکس)

.

منبع : faranaz.com

تبلیغات