عکسهای جذاب

آکاایران: عکسهای جذاب و دیدنی جیسون استاتهام بازیگر

آکاایران: عکسهای جذاب و دیدنی جیسون استاتهام بازیگر فیلم های اکشن خارجی و هالیوودی را در این بخش به همراه بیوگرافی وی را گردآوری کرده ایم.

جیسون استاتهام (Jason Statham) با تلفظ صحیح جِیسِن اِستِیثِم زادهٔ ۲۶ ژوئیهٔ ۱۹۶۷ بازیگر، تهیه کننده، ورزشکار و صداپیشه مشهور بریتانیایی است که بیشتر در فیلم های اکشن ظاهر می شود. او به ورزش های رزمی کاراته، کیک بوکسینگ و وینگ چون کونگ فو تسلط دارد و به طور معمول صحنه های رزمی را خود ایفای نقش می کند. وی به مدت ۱۲ سال عضو تیم شیرجه بریتانیا بوده است و تجربیاتی نیز در رشتهٔ ژیمناستیک دارد. او همچنین یک مدل مد و فروشنده بازار سیاه نیز می باشد. جیسون به همراه وینی جونز رستورانی اشتراکی در لس آنجلس دارند.

زندگی نامه جیسون استاتهام

استاتهام در شهر شایربروک، در قسمت شمالشرقی شهرستان دربی شر کشور انگلستان، از «آیلین یاتس” و «بری استاتهام» متولد شد. پدرش فروشنده بازار سیاه و خواننده بود. جیسون از کودکی با وینی جونز (جونز یک بازیکن فوتبال بود و بعدها به بازیگری روی آورد) بزرگ شده بود. جونز به او پیشنهاد بازی در تیم فوتبال محلی “گرامر اسکول” را داد، که او به مدت ۵ سال در آن تیم بازی کرد. در سن ۱۱ سالگی علاقه مند به رشته شیرجه شد و توانست به تیم ملی شیرجه بریتانیا راه یابد و به مدت ۱۲ سال در آن فعال باشد. در کل ۱۳ مسابقهٔ جهانی، شامل ۳ دوره از مسابقات المپیک و ۱۰ مسابقه جهانی دیگر را در کارنامهٔ ورزشی خود دارد. بهترین عملکرد وی، مقام دوازدهم مسابقات جهانی سال ۱۹۹۲ در رشته شیرجه بوده است. وی بعدها به شهر گریت یارموث در نورفک نقل مکان کرد و در کنار پدرش به فروشندگی بازار سیاه مشغول شد، اما آنرا رها کرد. بعد از مدتی، به عنوان مدل برند French Connection انتخاب شد. استاتهام در کنار شغل مدلینگش، بار دیگر به فروشندگی بازار سیاه روی آورد و در خیابان ها، جواهرات بدلی و عطرهای تقلبی می فروخت.

 

عکسهای جذاب

تصاویر جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

عکس بی نظیر جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

جیسون استاتهام در کنار معشوقه اش

 

عکسهای جذاب

نقاشی جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

عکس خندیدن جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

جیسون استاتهام بازیگر جوان آمریکایی

 

عکسهای جذاب

جیسون استاتهام جوان هالیوودی

 

عکسهای جذاب

عکس بهترین بازیگر آمریکایی

 

عکسهای جذاب

عکس های جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

بهترین عکسهای جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

ناب ترین تصاویر جیسون استاتهام

 

عکسهای جذاب

جیسون استاتهام هالیوودی

 

عکسهای جذاب

 

تهیه و تنظیم : سایت فراناز

.

منبع : faranaz.com

تبلیغات