عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ + معرفی کوتاه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ + معرفی کوتاه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ + معرفی کوتاه
,[categoriy]

آکاایران: عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ + معرفی کوتاه

آکاایران: با این بازیگر حرفه کشور بیشتر آشنا شوید.

 

به گزارش آکاایران: پوریا پور سرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال ها صاحبدلان به عنوان چهره ای نوین مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقشهای متنوع و متعدد دیگری ادامه داد.

 

مجله تالاب : پوریا پورسرخ (متولد ۴ تیر ۱۳۵۹) بازیگر ایرانی سینما و مجموعه های تلویزیونی است. وی که دانشجوی دکترای فیزیولوژی گیاهی است قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول به کار بود و همزمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می کرد.

 

او پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی صورت گرفت برای بازی در مجموعه های ایشان (فرار بزرگ و وفا) دعوت شد.

پوریا پور سرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال ها صاحبدلان به عنوان چهره ای نوین مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقشهای متنوع و متعدد دیگری ادامه داد. وی در این سال در فیلم های پسران آجری (مجید قاری زاده) و مهمان (سعید اسدی) و مصایب دوشیزه (مسعود اطیابی) حضور یافته است.وی علاقه مند صدای دکتر محمد اصفهانی است.

 

,[categoriy]

عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ

,[categoriy]

عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ

,[categoriy]

عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ

,[categoriy]

 

.

منبع :

عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ + معرفی کوتاه گردآوری توسط بخش عکس بازیگران، گالری عکس بازیگران مرد، تصاویر بازیگران مرد، عکسهای جدید بازیگران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات