آکاایران: عکس همسر نوین بنیامین بهادری در کنار بارانا

آنطور که از مستندات معلوم هست پس از شایعات مختلف درمورد ازدواج بنیامین (شایعه ازدواج او با بهاره افشاری) این بار این خواننده محبوب واقعا ازدواج کرده است!

بنیامین در روز عشق ایرانی ( سپندارمذگان) عکسی از خودش را به همراه یک دختر منتشر کرد که خیلی قابل تشخیص نبود چرا که عکس از پشت سر آنها گرفته شده بود اما آنها دست در دست یکدیگر دیده می شدند! (تصویر زیر)

عکس همسر جدید بنیامین بهادری در کنار بارانا

آکاایران: عکس همسر نوین بنیامین بهادری در کنار بارانا

عکس همسر نوین بنیامین بهادری

اما روز گذشته بنیامین که بخاطر بازی در فیلم سلام بمبئی که در آن نقش برادر گلزار را بازی می کند, قصد سفر به هند را داشت, عکسی از دخترش بارانا را منتشر کرده که در هواپیما با چهره ای خندان در کنار زنی به نام شایلی دیده می شود!

به هرحال به نظر می رسد که باید به بنیامین بهادری عزیز و دوست داشتنی تبریک گفت!

عکس همسر جدید بنیامین بهادری در کنار بارانا

عکس همسر نوین بنیامین بهادری خانم شایلی در کنار بارانا

عکس همسر جدید بنیامین بهادری در کنار بارانا

بارانا دختر بنیامین بهادری

در روز ۳۰ آذر ۹۲ خبری به سرعت در خبرگزاری ها منتشر شد که همسر خواننده جوان پاپ درگذشت و دیری نپایید خبر تایید شد و معلوم شد در نیمه های شب بنیامین بهادری به همراه همسرش نسیم حشتمی در یکی از ورودی های بزرگراه همت با اتومبیلی تصادف می کنند و بنیامین از این حادثه جان سالم به در می برد و همسرش چهره در نقاب خاک می کشد.

از آن روز به بعد بنیامین هر از چندگاهی خاطرات خودش با نسیم حشمتی و دخترش بارانا را به مناسبت های مختلف در اینستاگرام با هوادارانش به اشتراک می گذاشت تا اینکه در شب تولد ۳۳ سالگی اش با انتشار پستی در روز هجدم شهریور ماه ۹۴ و دو سال بعد از مرگ همسر اولش خبر از ازدواج مجدد داد که منجر به بروز شایعاتی شد.

 

همسر نوین بنیامین بهادری

بنیامین بهادری، خواننده مشهور موسیقی پاپ، که به تازگی در یک نظرسنجی اینترنتی به عنوان خوش تیپ ترین خواننده پاپ انتخاب شده است از رازهای استایلش پرده برداشت. او که پس از دو سال از فوت همسرش به تازگی ازدواج کرده است تاکید کرد فشن استایلیست نوین او همسرش است.

بنیامین در پاسخ به اینکه طراح استایل او کیست و چه کسی لباس های این خواننده مشهور را انتخاب میکند، گفت: «همسرم به من مشورت می دهد و لباس هایم را انتخاب می کند. در کنسرتی که به تازگی در آمریکا داشتم هم همسرم به من مشورت داد.»

عکس همسر جدید بنیامین بهادری در کنار بارانا

بنیامین بهادری

.

منبع : abartazeha.com


تبلیغات