,[categoriy]
آکاایران: برترین خودرو لکسوس با رقص نور تماشایی

 

خودرو لکسوس که بسیار دلپذیر است و روی آن تعداد بسیار زیادی ال ای دی نصب شده است تا نورپردازی رویایی به نمایش گذاشته شود. کمپانی لکسوس همین حالا هم به عنوان یک برند لاکچری شناخته شده و حتی در کشورهای با سرانه ی درآمد مناسب نیز جزو برندهای لوکس و گران قیمت محسوب می شود.

حالا تصور کنید چه اتفاقی می افتد اگر این برند لوکس تصمیم بگیرد یک لکسوس آی اس مدل ۲۰۱۷ (Lexus IS) را به پوششی کامل از چراغ های ال ای دی مجهز کند؟ نتیجه را در این مطلب بررسی خواهیم کرد.لکسوس به تازگی و طی یک همکاری مشترک با شبکه ی به اشتراک گذاری ویدیوی Vevo،

مدلی از سری آی اس ۲۰۱۷ خود را به ۴۲ هزار چراغ ال ای دی مجهز کرده است. این خودروی خارق العاده که با نام مدل LIT IS معرفی شده، به منظور استفاده در موزیک ویدیوی نوین هنرمند مشهور بریتانیایی، دوآ لیپا (Dua Lipa)، به نام “Be The One” تولید شده است و اگر اجازه ی ورود آن به خیابان ها صادر شود، احتمالا لقب حواس پرت کن ترین خودروی جهان را به خود اختصاص خواهد داد!

طبق گزارشی که در گیزمودو منتشر شده است، دقیقا ۴۱ هزار و ۹۹۹ چراغ ال ای دی بر روی بدنه ی این لکسوس جذاب سوار شده و بدنه ی آن سراسر توسط این حباب های شیشه ای پوشیده شده است.این همکاری مشترک و منحصر به فرد بین لکسوس و Vevo، لکسوس آی اس را از دریچه ی یک موزیک ویدیو به عنوان مظهری از هنر، تکنولوژی و طراحی به نمایش در می آورد.

لکسوس آی اس با پوششی از ۴۲ هزار ال ای دی؛ رقص پرتوهای نور بر روی سوپر اسپرت رویایی!این اظهار نظری است که به طور رسمی از سوی تیم روابط عمومی کمپانی لکسوس در رابطه با این خودروی عجیب و لاکچری منتشر شده است. نکته ی حیرت انگیز اینجاست که مهندسان این کمپانی برای افزایش کیفیت

و ظرافت نتیجه ی کار، تمام این ۴۱ هزار و ۹۹۹ ال ای دی را با دست و به صورت تک تک بر روی بدنه ی این خودرو سوار کرده اند. اگر تمام این چراغ های ال ای دی را از سر و ته به یکدیگر وصل کنید، طولی معادل نیم مایل (بیش از هشتصد متر) را تشکیل خواهند داد! طبق گفته ی لکسوس، بدنه ی نورانی و قابل برنامه ریزی این خودرو در سه حالت قابل نمایش خواهد بود:

Attract mode: در این حالت چراغ ها به شکل حلقه هایی نورانی روشن و خاموش خواهند شد و با نمایش دادن خطوط ضخیم مدل آی اس، طراحی این خودرو را برجسته خواهند کرد.لکسوس آی اس با پوششی از ۴۲ هزار ال ای دی؛ رقص پرتوهای نور بر روی سوپر اسپرت رویایی!

Music Viz mode: این حالت برای عاشقان موسیقی طراحی شده است. هنگامی که مدل آی اس را بر روی این حالت قرار می دهد، چراغ ها با ریتم موسیقی در حال پخش سینک خواهند شد و تصاویر و خطوط گرافیکی هماهنگ با موسیقی، رنگ و شکل خود را تغییر خواهند داد؛ این حالت قابلیت سینک شدن با تمام حالت های موسیقی را دارد.

لکسوس آی اس با پوششی از ۴۲ هزار ال ای دی؛ رقص پرتوهای نور بر روی سوپر اسپرت رویایی!Gesture mode: این حالت در واقع برای نمایش هوشمندی این سیستم از چراغ ها طراحی شده است. هنگامی که لکسوس آی اس را بر روی این حالت تنظیم می کنید، ال ای دی ها با توجه به حرکات دست راننده

واکنش نشان خواهند داد و به کمک یک کنسول بازی، راننده می تواند به سمت خودروی خود سیگنال هایی را ارسال کند و خودرو نیز به این سیگنال ها واکنش منحصر به فردی نشان خواهد داد.

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات