loading...
آکایران :zoomit.ir - حسین خلیلی صفا: طنین صدای موتور خودروهای اسپورت، یکی از مواردی است که هر دوستدار خودرویی را به خود جذب می کند. در ادامه به بررسی پنج صدای موتور برتر از نگاه Xcar خواهیم پرداخت.
,غرش های جذاب موتور خودروهای اسپورت خودرو,صدای موتور خودور,سوپر خودرو,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

آکاایران: غرش های جذاب موتور خودروهای اسپورتطنین غرش صدای موتور خودروهای اسپورت خود یکی از عوامل اصلی در جذابیت این خودروها است. شاید صدای موتور برای برخی از افراد مفهوم خاصی جز یک صدای گوش خراش و کرکننده نداشته باشد، اما این موضوع برای دوستداران خودرو به قدری اهمیت دارد که مرسدس در نمونه ی الکتریکی SLS، صدای ضبط شده ی موتور را برای پخش در درون خودرو در اختیار راننده قرار داده تا متناسب با فشار دادن پدال گاز، صدای موتور از طریق سیستم صوتی پخش شده و کاربر بتواند لذت شتاب، هندلینگ و سرعت بالای خودرو را به صورت کامل تجربه کند.
بنا به گزارش آکاایران : XCar برای انتخاب بهترین صدای موتور خودروها، فقط به نمونه های جدید تولید شده بسنده نکرده و از میان خودروهای موجود و مربوط به سال های گذشته، پنج خودروی برتر را برگزیده است. خودروهای برگزیده به ترتیب شامل استون مارتین، جگوار، بوگاتی ویرون، فراری و آئودی است.

منبع :

غرش های جذاب موتور خودروهای اسپورت - عکس ماشین | عکس موتورتبلیغات