کنترل ولوو با ساعت اپل - عکس ماشین | عکس موتور
 آکاایران به نقل از مدآنلاین : به لطف به روزرسانی اپلیکیشن های ولوو، رانندگان این خودروها به زودی می توانند خودرو خود را با ساعت های اپل کنترل کنند.  

پیش از این و به طور سنتی، ولوو با استفاده از اپلیکیشن Call app اجازه دسترسی و کنترل رانندگان به امکانات خودروهای این شرکت را توسط گوشی های هوشمند داده است. اما این اولین بار است که توسط تکنولوژی پوشیدنی این امکان را در اختیار مشتریان خود می گذارد. 

نسخه جدید این اپلیکیشن به دارندگان ولوو اجازه دسترسی و کنترل بخش های مختلفی از خودرو خود مثل باز و بسته کردن درها و بررسی سطح سوخت در باک را تنها از روی مچ دست می دهد. 

 کنترل ولوو با ساعت اپل - عکس ماشین | عکس موتور

همچنین این اپلیکیشن توانایی شناسایی و راهنمایی رانندگان برای پیدا کردن خودرو خود در پارکینگ های شلوغ را می دهد. از دیگر امکانات این اپلیکیشن می توان به تنظیم دمای خودرو پیش از سوار شدن به خودرو و ارسال مسیر حرکت به سیستم ناوبری خودرو اشاره کرد. 

ولوو یکی از آخرین کمپانی های خودروسازی است که پیوند میان ساعت اپل و خودروها را ایجاد کرد. پورشه، فولکس واگن و مرسدس بنز پیش از این به نحوی از این تکنولوژی استفاده کرده اند. 

علاوه بر ساعت اپل، اپلیکیشن ولوو با تکنولوژی پوشیدنی اندروید، آی پد و گوشی های ویندوز سازگار است. نسخه به روز شده این اپلیکیشن به زودی و در پایان ماه ژوئن رونمایی می شود و ما شاهد استفاده این تکنولوژی ارتباطی روی مدل XC90 خواهیم بود. 

 کنترل ولوو با ساعت اپل - عکس ماشین | عکس موتور

 کنترل ولوو با ساعت اپل - عکس ماشین | عکس موتور

 

مترجم: اسماعیل عابدینی

منبع : modeonline.ir

تبلیغات