صنعت

آکاایران به نقل از مدآنلاین :  لوازم آرایشی میتوانند به افزایش زیبایی کمک کنند و آراستگی و اعتماد به نفس فرد را بالا ببرند. ولی این روزها گویا داشتن محصولات آرایشی خاص نوعی سرمایهگذاری محسوب می شود و دلیل آن نیز استفاده از سنگهای قیمتی و جواهراتی است که به این لوازم چسبانده شده است. بله درست شنیدید، جواهرات! این لوازم آرایشی گرانقیمت برای ثروتمندان طراحی و ساخته میشود و فقط گروه کوچکی در دنیا هستند که توانایی مالی خرید لوازم زیر را دارند.
 
 - مژه مصنوعی  Kre-At Beauty از جنس طلا و الماس، قیمت: 1350 دلار
خانه
 
این برند که در سال 2009 توسط تیلور چانگ- بابائیان تأسیس شده است همه تلاش خود را وقف ارائه این نوع مژههای مصنوعی به آرایشگران ستارهها و چهرهها میکند. چانگ معتقد است که آرایش نه تنها ظاهر خانمها را عوض میکند، بلکه احساس آنها در مورد خودشان را نیز بهتر میکند. او در فضای فشن شوها، مراسم اهدای جوایز مختلف و عکسبرداری برای مجلات بزرگ شده است و مشاهده کرده که چقدر مژههای مصنوعی در تکمیل آرایش ستارهها سهم دارد. او همه تلاشش را برای ساخت مژههایی گذاشته که زیبایی طبیعی فرد را افزایش میدهند. بعضی از مجلاتی که از محصولات Kre-At Beauty استفاده میکنند عبارتند از Ebony، Elle، In Style، Marie Claire، Prevention، Teen Prom و US Weekly.
فروشگاه او در حال حاضر 22 مدل مختلف مژه مصنوعی دارد. مژههای این فروشگاه به سه گروه تقسیم میشوند: مژههای طبیعی برای استفاده روزانه یا برای آماتورها، مژههای دودی برای مجالس و با لباس شب، مژههای کریستالی که روی آنها کریستالهای سواروسکی چسبانده شده و برای تیپهای شیک و پر زرق و برق طراحی شدهاند.
در سال 2011، این شرکت مژههایی از طلای 18 عیار و الماس طراحی کرد. این مژهها اختصاصاً برای بارنیز در نیویورک طراحی شده بودند. با آنکه این شرکت مژههای مقرون بهصرفهای به قیمت 16 دلار دارد، ولی مژههای طلایی و الماسی آن برچسب قیمت 1350 دلاری خوردهاند.
 
- لاکهای Essie Cosmetics، قیمت: 55000 دلار
جواهرات
 
Essie Cosmetics در واقع نام یک سالن خدمات ناخن است که در سال 1981 خانم اسی واینگارتن آن را تأسیس کرد. ایده او این بود که لاکهایی بسازد که رنگهای منحصر بهفرد و شادی داشته باشند. از همه مهمتر اینکه رنگها باید بانمک و باکلاس باشند.  خودش شروع به تولید این محصولات کرد که در نهایت دنیای فشن و شو را با رنگهای جدید تحت تأثیر قرار داد. در همین راستا، مدلها و ستارههای مختلفی دوست داشتند که محصولات او را امتحان کنند.
یکی از رنگهای جدیدی که او خلق کرد، رنگ پلاتینه بود. در حالیکه یک لاک نرمال او به قیمت گزاف 250 دلار فروخته میشد، این کمپانی قدمی فراتر برداشت و با مجله Allure تیمی تشکیل دادند و با Platinum Guild International شریک شدند. این کمپانی از کمک جانسون ماتی، عرضه کننده پلاتین از بریتانیا نیز بهره گرفت.
سپس این کمپانی از هنری دانی طراح کمک خواست تا یک لاک ویژه به رنگ پلاتینه تولید کند. در نتیجه محصولی ساخته شده که قوطی آن از پلاتین خالص بود و داخل آن با پودر پلاتین لاک پر شده بود. در نهایت شما بهخاطر رنگ زیبای لاک پول نمیپردازید، بلکه برای قوطی زیبای پلاتین آن، 55000 دلار پرداخت میکنید.
 
-  رژ لب Guerlain با تزئینات الماس، قیمت: 62000 دلار
 
پوشاک
 
گوئرلین در واقع کمپانی تولیدکننده عطر است که در سال 1828 در فرانسه تأسیس شده است. این کمپانی و نام آن همیشه در این صنعت با احترام یاد میشده است. عطرهای آن رایحه منحصر بهفردی دارند که با نام گوئرلیناد شناخته میشوند. گوئرلین از زمان تأسیس تا بهحال، حدود 300 عطر مختلف عرضه کرده است.
گروه لوئی ویتون که بعد بر کلاس و پرستیژ محصولات گوئرلین تأکید میکرد، حالا مالک این کمپانی شده است. گوئرلین از زمان الحاق به لوئی ویتون تا بهحال خط تولید خود را به لوازم آرایش و محصولات پوستی گسترش داده است و 13 بوتیک زیبایی و اسپای بینالمللی دارد که 5 شعبه آن در فرانسه است.
یکی از محصولاتی که در این بوتیکها فروخته میشوند، رژ لب است. هر واحد از رژ لبهای گوئرلین معمولاً 48 دلار است، ولی مدلی عرضه شده است که از طلای 18 عیار ساخته شده و با الماس تزئین شده است. حتی مدلهایی وجود دارد که با یاقوت و زمرد تزئین شده اند. کل تیوب آنها 110 گرم وزن دارد.
 
- لاک ناخن طلایی Models Own، قیمت: 130740 دلار 
دکوراسیون
 
به نوشته برترینها، کمپانی اکسسوارهای رنگی و فشن Models Own در سال 2008 تأسیس شده است و خط تولید کاملی از لوازم آرایشی برای چشم، لب، ناخن و صورت دارد. بعضی از محصولات آن شامل لاک ناخن، رژ لب، سایه چشم، خط چشم و غیره میشوند.
لاک ناخنهای آن معمولاً هر واحد 8 دلار هستند. ولی مدلی وجود دارد که درپوش آن با 1118 الماس تزئین شده است و قیمت آن بالای 130 هزار دلار است.
 
- ریمل H. Couture Beauty، قیمت: 14 میلیون دلار
مدآنلاین
 
برند H. Couture Beauty یک کمپانی لوازم آرایشی است که در سال 2006 توسط تیشا اسمیت والز تأسیس شده است. این کمپانی در ابتدا ریملهایی تولید میکرد که تیوب آنها با 1000 کریستال سواروسکی تزئین میشدند. ولی به سفارش یکی از مشتریان ریملی از طلای 18 عیار با 2500 الماس آبی و رژ لبی با پوشش طلای 18 عیار و 1200 الماس صورتی تولید کرد. در بسته این ریمل خدمات مادامالعمر نگهداری، پر کردن مجدد ریمل و پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته، تخفیفات و بستهبندی و غیره وجود دارد.

منبع : modeonline.ir


تبلیغات