loading...

«شب رسانه»ای مرسدس بنزهای جدید - عکس ماشین | عکس موتور

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : چند روز پیش از افتتاح نمایشگاه اتومبیل نیویورک، شرکت مرسدس بنز در مراسم سالانه «شب رسانه» از  محصولات جدید و قابل عرضه در سال آینده شرکت پرده برداشت. در این مراسم مجموعه‌ای از آخرین و بهترین مدل‌های ساخت این خودروساز آلمانی رونمایی شد. 

در آغاز این مراسم، مدل جدید Smart Fortwo به نمایش درآمد. با این وجود این خودرو هوشمند تحت‌الشعاع مدل‌های جدید و فوق‌العاده مرسدس بنز GLE شاسی‌بلند که در نمایشگاه اتومبیل نیویورک امسال به نمایش درآمده قرار گرفت. 
مرسدس بنز با معرفی سری GLE پایان تولید سری M خودروهای شاسی بلند خود را اعلام کرد. شاید بتوان گفت که سری GLE ارتقا یافته سری M از تولیدات این خودروساز آلمانی است. مدل‌های جدید معرفی شده هم از نظر زیبایی و طراحی تغییرات اساسی داشته و هم از نظر کارایی بهبود یافته‌اند. بنا به اعلام مرسدس، سری GLE با موتورهایی با قدرت‌های مختلف به‌بازار عرضه خواهد شد. 
اولین خودرو این سری با نام GLE250d مجهز به موتور 2لیتری چهار سیلندر دیزلی با قدرت 201 اسب بخار در ابتدای مراسم معرفی شد. این درحالی است که مدل بعدی با نام GLE350d مجهز به موتور 6 سیلندر دیزلی 3 لیتری و قدرتی بیش از 254 اسب‌بخار است. 
موتوری که ما را شگفت‌زده کرد را می‌توان روی خودرو مرسدس AMG GLE63 S مشاهده کرد. این خودرو با موتور 5.5 لیتری 8 سیلندر در مجموع 577 اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند. به لطف استفاده از این موتور قدرتمند، GLE63S در کمتر از 4.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت این خودرو 250 کیلومتر بر ساعت است. لازم به‌ذکر است که سرعت این خودرو با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی محدود شده است و سرعت این خودرو بیش از 250 کیلومتر بر ساعت است.  

مترجم: اسماعیل عابدینی 

منبع : modeonline.irتبلیغات