بازگشت کادیلاک به دنیای خودروهای مدرن با CT6 - عکس ماشین ، عکس موتور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازگشت کادیلاک به دنیای خودروهای مدرن با CT6 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : کادیلاک با محصول جدید خود یعنی CT6 به دنیای ماشین‌های مدرن و پیشرفته باز می‌گردد. قدرت محصول جدید نیز از سه موتور مختلف تشکیل شده که سرعت متفاوتی را به آن می‌بخشد.
 محصول جدید کادیلاک به عنوان منحصر بفردترین خودروی این کمپانی در نمایشگاه خودرو نیویورک رونمایی می‌شود. این محصول دارای قابلیت و ویژگی‌های متفاوتی است؛ CT6 وزنی کمتر از یک مدل BMW  سری5 داشته یا از نظر ساختار داخلی شبیه به سری 7 است.

به گزارش خبرگزاری مهر، قدرت CT6 از سه موتور مختلف در انواع چهار سیلندر توربو با قدرت ۲۶۵ اسب‌بخار،۲ توربوی ۳.۰ لیتر شش سیلندری با قدرت حدود ۴۰۰ اسب‌بخار و گشتاور ۵۴۳ نیوتن متر تامین می‌شود.
اما کادیلاک در تولید این خودروی جدید از فناوری منحصر بفردی استفاده کرده که گفته می‌شود برای اولین بار در صنعت یک موتور توربوشارژ شش سیلندری است. موتور توربوشارژ ۶ سیلندری کادیلاک سازگار با عدم آلودگی است تا بتواند به خنثی کردن اثر سیلندرها بپردازد. نیروی تولیدی توسط این موتورها در مدل‌های مختلف به محور عقب و چهار چرخ وارد می‌شود.
 

منبع : modeonline.ir

بازگشت کادیلاک به دنیای خودروهای مدرن با CT6 گردآوری توسط بخش عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل سایت آکاایران
تبلیغات