loading...

لکسوس دو شاسی‌بلند جدید رو کرد - عکس ماشین | عکس موتور

آکاایران به نقل از مدآنلاین : لکسوس طی برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک، دو مدل از شاسی بلندهای محدوده RX را معرفی کرد، لکسوس RX 350 F و RX 450h که با ظاهری تقریبا یکسان بر روی سکوی نمایش لکسوس حاضر شدند.

لکسوس دو شاسی‌بلند جدید رو کرد - عکس ماشین | عکس موتور

نسل چهارم RXها از نظر ظاهری نسبت به نسخه‌های پیشین خود همانطور که انتظار می‌رفت، تغییراتی را تجربه کرده و بروزرسانی‌هایی بر روی آن‌ها انجام شده که چهره این دو محصول را بیش از پیش جذاب کرده است؛ از جلوپنجره مشبک با حاشیه کرومی و چراغ‌های تمام LED کشیده گرفته تا سپر عقب زیبا با خروجی‌های اگزوز روی آن و اسپویلر سقفی و چراغ‌های LED عقب که همگی در کنار هم چهره‌ای زیبا و جوان‌پسند از نسل چهارم RX به نمایش گذاشته است.

لکسوس دو شاسی‌بلند جدید رو کرد - عکس ماشین | عکس موتور

به نوشته خودرو بانک، از نظر قدرت هم لکسوس RX 350 F به طور استاندراد به یک موتور 3.5 لیتری شش سیلندر V شکل مجهز شده که حداکثر 300 اسب بخار ( 224 کیلووات ) قدرت را توسط یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌کند. نسخه 450 لکسوس RX هم علاوه بر پیشرانه شش سیلندر V شکل 300 اسب بخاری، به یک موتور الکتریکی هم مجهز شده که تاثیر بسزایی در عملکرد خودرو گذاشته است.

از دیگر ویژگی‌های مهم این خودرو می‌توان به سیستم تعلیق متغییر تطبیقی به صورت الکترونیکی، رینگ‌های 20 اینچی چرخ‌ها، فرمان اسپرت پوشیده شده از چرم و همچنین سه حالت رانندگی دوست‌دار محیط زیست، عادی و اسپرت اشاره کرد.

 لکسوس زمان عرضه این دو محصول را برای پایان سال جاری میلادی برنامه‌ریزی کرده است.

منبع : modeonline.irتبلیغات