هیولای خشن مادون قرمز شد - عکس ماشین ، عکس موتور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هیولای خشن مادون قرمز شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته عکس های ماشین از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران به نقل از مدآنلاین : موتورسیکلت یاماها وی مکس (VMAX) سی سال است که طرفداران بی‌شماری پیدا کرده است. خالق این موتورسیکلت با آن ظاهر بوکسورگونه و خشن، کنجی اِکوان، چند روز پیش درگذشت. این بار به سراغ یک نسخه سفارشی‌شده و با طراحی انحصاری از این موتورسیکلت می‌رویم که توسط JvB-moto آلمانی و آن هم در گاراژ خانگی، ساخته شده است.

 پدال نوشت: برای این موتورسیکلت نام مادون قرمز انتخاب شده است. چراغ‌های جلو، گلگیرها، چراغ دم، قاب بدنه، مخزن سوخت آلومینیومی و نشیمن‌گاه از نو طراحی شده و توسط دست ساخته شده‌اند. دو عدد اگزوز طرفین یاماها وی مکس با یک اگزوز Termignoni جایگزین شده است.

 برای موتور V4، با حجم 1.7 لیتر و قدرت 174 اسب بخار، نیازی به تقویت عملکرد و ارتقا احساس نشده است. بنابراین همچنان یک موتورسیکلت قدرتی خیابانی مهارناپذیر را شاهد خواهیم بود.

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله هیولای خشن مادون قرمز شد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ظلهر خشن

تبلیغات