ون تجاری مرسدس بنز

مدآنلاین: به نظر کارکنان مرسدس بنز ون‌های تجاری بسیار جذاب هستند، چرا که چهار مدل اصلاح شده مخصوص را در نمایشگاه سمای لاس وگاس امسال به نمایش درآورده‌اند.

این ون‌های متوسط آغاز تولید ون‌های تجاری جدید توسط مرسدس را نشان می‌دهند که پاییز سال آینده در ایالات متحده و کانادا به فروش خواهند رسید.

 به گزارش مجله ماشین، مدل اصلی این ون‌ها که در آمریکای شمالی با نام Metris به فروش می‌رسد در دیگر بازارهای جهانی نام Vito را حفظ خواهد کرد. این خودروساز آلمانی با هدف افزایش تقاضا برای این مدل جدید نسخه‌هایی متفاوت از آن را در سمای امسال به  نمایش درآورده است.

نسخه ون متریس پارتی DJ ساخته RENNtech برای DJها طراحی سفارشی شده و دارای پلتفرمی متحرک است که می‌توانند ادوات موسیقی خود را روی آن نصب کنند. این خودرو دارای رینگ‌هایی بسیار بزرگ است. 

صنعت

خانه

نسخه ون متریس Luxury ساخت HQ Custom Design به عنوان مدلی نهایی طراحی شده است و صرفا بر لوکس بودن آن تمرکز شده است. این خودرو بهترین تجهیزات صوتی تصویری موجود در بازار به همراه موادی پرمیوم را برای سرنشینان فراهم می‌آورد. با توجه به تصویر منتشر شده از این خودرو، این مدل شبیه به می‌باخی با ارتفاع سواری زیاد به نظر می‌رسد.

جواهرات

پوشاک

Fire Chief کانسپت تراک ساخت RADO ارزشی واقعی دارد. این خودرو به عنوان یک مدل فرماندهی متحرک برای سازمان‌های مختلف دولتی طراحی شده است. این نمونه مخصوص یک مرکز ارتباطات متحرک است که آماده استفاده در هر نوع بلایای طبیعی یا حمله بالقوه خواهد بود. 

دکوراسیون

Mobile Golf Pro Shop ساخت Garmin به یک شبیه‌ساز گلف و دیگر تجهیزات عملکرد بالا شامل یک سیستم سرگرمی برای استفاده شخصی و تجاری مجهز شده است. هم چنین این خودرو می‌تواند با مرکز عملکرد متحرک خود به پیشرفت بازیکنان کمک کند. 

مدآنلاین

منبع : modeonline.ir


تبلیغات