جواهرات

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : شورولت با کوروت استینگری جدید خود پایان استفاده از فناوری‌های منسوخ این شرکت را اعلام کرد. سیستم غیرفعال کننده سیلندر، گیربکس 7 سرعته و همچنین موتور 8 سیلندر اقتصادی، به دنیای این خودروساز آمریکایی پا گذاشته است. شورولت کوروت استینگری C7 برای زنده نگهداشتن سری C بعد از خودروهای C2 و C3 به بازار می‌آید. 

کوروت استینگری برای علاقه‌مندان این خودرو 124 هزار و 995 یورو هزینه برمی‌دارد. اگر نسخه کانورتیبل این محصول شورولت را هم بخواهید باید 3هزار یورو بیشتر خرج کنید. مطمئنا طرفداران کوروت نسخه کانورتیبل را بیشتر ترجیح می‌دهند و این انتخاب به این خاطر است که در حالت باز بودن سقف کاملا شبیح مدل‌های دیگر کوروت می‌شود و در این حالت، ظاهر وحشی و آمریکایی این خودرو کاملا مشهود است. اگر یکی از هواداران کوروت هستید، مطمئنا عاشق C7 خواهید شد.
 
پوشاک
 
این خودرو را می‌توان قویترین خودرو استاندارد شورولت کوروت دانست. موتور 6.2 لیتری 8 سیلندر این خودرو کاملا تغییر پیدا کرده و قدرت 466 اسب بخار، خروجی این موتور در 4600 دور بر دقیقه است. لازم به ذکر است که C7 اولین خودرو استاندارد کوروت است که تنها در 4 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و براساس اعلام شرکت سازنده، حداکثر سرعت این خودرو 292 کیلومتر بر ساعت است.
با توجه با اینکه تاکنون سرعت بالای 250 کیلومتر بر ساعت توسط خودروهای این برند در حالت استاندارد به ثبت نرسیده است به نظر می‌رسد که سرعت این خودرو تنها کمی بیش از 250 کیلومتر بر ساعت باشد. سرعت زیاد این خودرو کاملا محسوس است ولی سرعت زیاد به مدد صندلی‌های کوتاه و همچنین صدای خارج شده از چهار اگزوز تعبیه شده روی این خودرو بیشتر از سرعت واقعی به‌نظر می‌رسد.  
 
دکوراسیون
 
شاید بتوان گفت که تمام خودرو تغییر کرده و عملکرد و امکانات آن بهبود یافته است. طراحی داخلی به‌طور کامل به روز شده و تجهیزات لوکس و همچنین امکانات چند رسانه‌ای هیچ چیز کمتر از سیستم‌های رقبای  این خودرو ندارد. یک LCD هشت اینجی در وسط صفحه کیلومتر قرار گرفته و 3 عقربه آنالوگ برای سرعت، درجه سوخت و دمای موتور در کنار این نمایشگر جای گرفته است. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به 3 حالت رانندگی در حالت اسپرت، سیاحت و جاده اشاره کرد. در کنار این قابلیت‌ها صندلی‌های راحت و به سبک خودروهای آمریکایی شما را در آغوش کشیده و آرامش در رانندگی را به نهایت خود می‌رساند.
 
مدآنلاین
 
نه‌تنها فن‌آوری موتور و جعبه‌دنده این خودرو تغییر کرده بلکه کوروت به لطف استفاده از شاسی آلومینیومی جدید خود 57 درصد مقاومت این بخش از خودرو خود را افزایش داده و در مجموع 45 کیلوگرم از نسل پیشین خود سبک‌تر است. به مدد این قابلیت، عملکرد استینگری C7 در سر پیچ‌ها به میزان زیادی افزایش یافته است. زمانی که درجه حرارت تایرهای استینگری در بهترین حالت خود قرار داشته باشد، نهایت لذت را از رانندگی با این خودرو خواهید برد.
در آخر باید گفت که بدون شک رانندگی با این خودرو قدرتمند نهایت لذت رانندگی را برای شما به وجود آورده و سواری با یک خودرو آمریکایی ناب را به شما هدیه می‌دهد.

مترجم: اسماعیل عابدینی

منبع : modeonline.ir


تبلیغات