نیسان، جایگزینی برای فولکس واگن تاریخی - عکس ماشین ، عکس موتور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نیسان، جایگزینی برای فولکس واگن تاریخی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته عکس های ماشین از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نماییدمدآنلاین: اگر از مشتاقان فولکس قدیمی وست فالیا هستید و به دنبال نسخه جدیدی از این خودرو می گردید، باید آدم خوششانسی باشید.
شرکت انگلیسی هیلز ساید لیژر نسخه به روز شده خودرو نیسان الکتریکی NV200 را با تغییراتی که همانند خودرو فولکس قدیمی وست فالیا است معرفی کرده است.
به گزارش ترنسپورت ایوولود، این خودرو که دالبری E نام دارد مجهز به سقف پاپآپ، اجاق گاز، یخچال، مخزن آب و چراغهای کم ولتاژ LED است.
با وجود ابعاد کوچک این خودرو ون، همچنان در اروپا محبوب است. به خاطر ابعاد کوچک این خودرو نسبت به دیگر خودروهای تفریحی، رانندگی با این خودرو راحتتر خواهد بود.
هیلز ساید لیژر نسخه ارتقا یافته NV200 با موتور درون سوز که شارژ آن نسبت به هم نسلان خود راحتتر است را پیشنهاد میکند.
تغییری در قدرت موتور این خودرو  نسبت به نسخه اصلی داده نشده است. موتور الکتریکی 80 کیلو واتی ( اسب بخار110) و باتری 24 کیلوواتی لیتیون ای او ان، هر دو از همان موتور نیسان لیف است.
بر اساس تست‌های انجام شده در اروپا، با هربار شارژ، این خودرو مسافتی حدود 170 کیلومتر طی می‌کند و حداکثر سرعت NV200 122 کیلومتر در ساعت است.
همه این مشخصات مانند خودرو اصلی NV200 الکتریکی است با این تفاوت که وزن زیاد این خودرو تا حدی از عملکرد خودرو کم می‌کند.
در حال حاضر این خودرو در اروپا به فروش می‌رسد ولی نیسان تصمیمی برای عرضه این خودرو در بازار آمریکا ندارد.

,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

 

,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

منبع : modeonline.ir

تبلیغات