loading...

جیپ گرند چروکی

  به گزارش مدآنلاین به نقل از پدال، درحالی‌که آینده برند SRT در مجموعه فیات-کرایسلر مبهم است، هنوز این بخش با خودروهای پرتوانی نظیر هلکت و جیپ گرند چروکی در سال 2015 نیز جولان می‌دهد. یکی از انتظارات و پیشنهادها به این شرکت استفاده از موتور سوپر شارژر V8 مورد استفاده در مدل‌های چلنجر و چارجر هلکت بود که 707 اسب‌بخار توان دارد و در صورت استفاده در گرندچروکی، این خودرو را به پرقدرت‌ترین و سریع‌ترین شاسی‌بلند دنیا تبدیل می‌کرد. با این وجود فعلاً این انتظار برآورده نشده است.

 گرند چروکی SRT از همان پیشرانه 6.4 لیتری هشت سیلندر تقویت شده سابق خود بهره می‌گیرد که البته اندکی بهبود یافته و قوای تولیدی آن 5 اسب‌بخار و 6.8 نیوتن متر افزایش یافته است. بدین ترتیب قدرت خروجی به 475 اسب‌بخار و گشتاور آن به 637 نیوتن‌متر رسیده است. برای انتقال نیرو هم از یک گیربکس هشت سرعته خودکار استفاده شده که باعث بهبود جزئی شتاب خودرو شده است. البته ناسازگاری با موتور باعث شده صفر تا صد این خودرو همچنان روی 4.8 ثانیه باقی بماند. نهایت سرعت نیز 257 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.

جیپ گرند چروکی


یکی از سیستم‌های جدید برای بی‌اثر کردن صدای اضافی اطراف خودرو، بهره‌گیری از چهار میکروفن در چهار گوشه خودرو برای بی‌اثر کردن صداها و نویزهاست. با این حال جیپ ادعا می‌کند که صدای پرطنینی و لذت‌بخش اگزوز همچنان حتی در داخل کابین هم شنیده خواهد شد.

جیپ گرند چروکی


یکی دیگر از تغییرات مدل 2015 گرند چروکی، پکیج Red Vapor است. تغییرات داخل کابین محدودند. بنابراین می‌توان با نزدیک 4000 دلار پرداخت اضافی از تریمی جذاب‌تر بهره گرفت که علاوه بر آن شامل چرخ‌های 20 اینچی آلیاژی مشکی رنگ، جلوپنجره و پوشش تیره موتور و قسمت‌های کرومی تزئینی می‌شود.

جیپ گرند چروکی


قیمت گرند چروکی SRT حدود 64 هزار دلار می‌باشد. درحالی‌که ارزان‌ترین مدل دو دیفرانسیل جیپ گرند چروکی 31 هزار دلار قیمت دارد. 

جیپ گرند چروکی

 

جیپ گرند چروکی


جیپ گرند چروکی

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جیپ مدل گرندچروکیتبلیغات