خانه
 

به گزارش مدآنلاین به نقل از مجله ماشین، نسل جدید فورد S – MAX در کنار فیس لیفت C – max به طور رسمی در نمایشگاه اتومبیل پاریس 2014 رونمایی شد. بالاخره بعد از یک سال از رونمایی مدل مفهومی S – MAX در نمایشگاه ژنو، نسخه نهایی آن به نمایشگاه پاریس راه پیدا کرد. 

این خودرو دارای یک جلو پنجره مشابه محصولات استون مارتین، چراغ‌های جلو عقب جدید است و با الهام از دو نسل جدید فورد موندوئو ساخته شده و ردیف دوم و سوم  صندلی‌هایش قابلیت خم شدن را دارند. به علاوه ردیف اول صندلی‌های این خودرو دارای سامانه‌های سرمایشی و گرمایشی نیز هستند. 

S – MAX مدل 2014 دارای یک موتور 118 اسب بخاری TDCI دیزل به ظرفیت 2.0 لیتر است که در کنار یک جعبه دنده شش سرعته دستی نصب شده است و قابلیت افزایش قدرت به 148  و 177 اسب بخار را دارد. البته دو موتور 1.5 و 2.0 لیتری بنزینی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که به ترتیب 158 و 237 اسب بخار دارند. 

جواهرات
  
پوشاک
   
از امکانات فیس لیفت C – MAX نیز می‌توان به طراحی ظاهری متفاوت، چراغ‌های LED روز جدید، چراغ‌های عقب جدید و جلو پنجره مشابه خودروهای استون اشاره کرد. این محصول دارای موتورهای 1.5 لیتری TDCI، 2.0 لیتری TDCI  به توان های 140 و 163 اسب بخار است که در کنار موتورهای 1.0 و 1.5 لیتری بنزینی اکوبوست عرضه می‌شوند. 
  
دکوراسیون
   
مدآنلاین
 

منبع : modeonline.ir


تبلیغات