loading...

فروش تویوتا سوپرای فیلم «تند و خشن» - عکس ماشین | عکس موتور

آکاایران به نقل از مدآنلاین : تند و خشن جز آن دسته از فیلم های محبوبی ست که خیلی از مجموعه داران ماشین دوست دارند قسمتی از آن را داشته باشند. خبر خوب اینکه سوپرای 10 ثانیه ای که همه چیز را شروع کرد به فروش گذاشته می شود.

این تویوتا سوپرا مدل سال 1993 است و توسط ادی پائول در شارک شاپ کالیفورنیا برای فیلم تند و خشن به صورت سفارشی درآمد. قرار است این ماشین در مزایده مکوم با قیمتی بین 150 تا 200 هزار دلار به فروش  برسد.

مانند بسیاری از ماشین هایی که در فیلم ها می بینید عملکرد این سوپرا نیز در واقعیت مثل آنچه در فیلم دیدیم نیست. این ماشین موتور 3 لیتری 6 سیلندر دارد که 220 اسب بخار قدرت تولید می کند و سیستم دنده آن پنج سرعته دستی است. پس اگر دنبال هیولای نارنجی ای هستید که در مسابقه رقیب نداشته باشد شاید این ماشین شما را ناامید کند.

چیزی که گیرتان می آید ماشین خاصی است که بیشتر به خاطر نمایش شهرت دارد تا عملکرد. تمام متعلقاتی که در فیلم دیدید مثل باله ها یا استیکرها همه روی این خودرو نصب هستند.

البته شما با این قیمت می توانید چند اسپایدر 355 بخرید ولی فراموش نکنید که این سوپرای ژاپنی از اسطوره های سینماست. 

مترجم: احسان دوستی

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تویوتا سوپرا سالنتبلیغات