loading...

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : اغلب مردها، رانندگی با خودروهای سریع، زیبا و جذاب را دوست دارند. خودروهایی که باعث جلب توجه و فخرفروشی به دیگران باشد را می پسندند. اما حقیقت اینجاست که خودروهای شگفت انگیز و زیبای زیادی در بازار وجود دارد و هرکسی استطاعت پرداخت قیمت های گزاف آنها را ندارد. بیشتر این افراد در جوانی جزو ثروتمندانی که توانایی خرید این خودروها را داشته باشند، نیستند و در صورت تلاش فراوان و رسیدن به موفقیت باید بیش از 100 هزار دلار برای داشتن این خودروها خرج کنند. شاید بتوان گفت که عامل اصلی خرید این خودروها توسط بزرگسالان نیاز خانواده های آنها دانست. این خودروهای لوکس هم تجربه رانندگی با سرعت بالا را به شما می دهد و هم خودروهایی مجلل و مستحکم برای راحتی و امنیت خانواده ها در هنگام رانندگی هستند.

کرایسلر 300SRT 8

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

سری 300 کرایسلر یکی از محبوبترین خودروهای این برند است. محبوبیت سری 300 به خاطر قیمت نه چندان گران این سدان زیباست که بدون ورشکست شدن می توان استایل رانندگی مجلل را داشت. مدل های زیر 50 هزار دلار کرایسلر به شما شخصیت فردی ثروتمند می دهد، در حالی که شما آنقدرها هم ثروتمند نیستید. کرایسلر 300SRT8 در حالی که خودرویی مجلل است ولی قیمتی بسیار پایین تر از یک خودرو لوکس داشته و نیاز خانواده شما را هم برآورده می کند. 

فراموش کردیم که مشخصات این خودرو سریع را به شما بگوییم. کرایسلر 300 SRT8 مجهز به موتور 8 سیلندر با قدرت 470 اسب بخار بوده و این قدرت برای به دست آورده سرعت صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت در کمتر از 5 ثانیه کافی است. حداکثر سرعت این خودرو نیز 281 کیلومتر بر ساعت است.

 

جاگوار XFR-S  

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

 جگوارهای کلاسیک، اغلب یکی از انتخاب های ثروتمندان است و پیش از خرید این کمپانی توسط فورد که منجر به تغییر طراحی آن شد، همیشه نمادی از کلاس در میان مردم بوده است. خودروهای پیش از خرید فورد و همچنین مدل «تاتا» کنونی بسیار لوکس، راحت و قدرتمند است. جاگوارXFR-S یکی از بهترین های سدان های 4 «در» در کلاس خود است. موتور سوپرشارژ 8 سیلندر با 550 اسب بخار قدرت است. شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت این جگوار در کمتر از 4 ثانیه به دست می آید و حداکثر سرعت آن 299 کیلومتر بر ساعت است. قیمت XFR-S از 85 هزار دلار تا 99 هزار دلار بسته به امکانات نصب شده بروی خودرو متفاوت است. 

 

بی ام و M5

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

مطمئن باشید که برای رساندن فرزندان خود به مدرسه با BMW M5 جلب توجه خواهید کرد. یک سدان لوکس با تمام امکانات خودرو اسپرت که در نهایت زیبایی و تراوت و نرمی، امنیت شما و فرزندان تان را تامین می کند. با خرید یک M5 شما سوار بر خودرویی مجهز به موتور8 سیلندر با 575 اسب بخار خواهید شد. این بی ام و سوپرلوکس در کمتر از 4 ثانیه یه سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد. اما برای داشتن این خودرو، شما باید پدر ثروتمندی باشید چون باید هزار دلار برای داشتنش پرداخت کنید.

 

آئودی RS7 

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

از زمان معرفی RS7 در سال 2014 تقریبا تمام بخش های داخلی و خارجی آن دستخوش تغییر شده است. مدل 2015 هم از این قاعده مستثنی نبوده و برای داشتن این خودرو لوکس و جذاب باید سرمایه گذازی 110 هزار دلاری کنید. موتور این خودرو 560 اسب بخار داشته و موتور 8 سیلندر RS7 ، این خودرو را در 3.4 ثانیه از حالت سکون به 100 کیلومتر بر ساعت می رساند. حداکثر سرعت این آئودی 279 کیلومتر بر ساعت است. 


کادیلاک CTS-V 

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

 کادیلاک CTS-V را «کوروت 4 در» هم می گویند. واقعا این لقب درستی، چون کادیلاک 2016 مانند «کوروت Z06» مدل 2015 از موتور 640 اسب بخاری 6.2 لیتری 8 سیلندر بهره می برد. شتاب صفر تا صد کادیلاک در 3.7 ثانیه به دست آمده و 321 کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت این خودر است.  این سرعت هم حس ثروتمند بودن به شما می دهد و هم فرزندان تان هنگام پیاده شدن جلوی مدرسه احساس بزرگی می کنند. با قیمت کمی بیشتر از 70 هزار دلار برای نسخه های کوپه وسدان، کادیلاک CTS-V انتخاب خوبی برای پز دادن همسر و فرزندان شما است.

 

تسلا مدل S

خودروهایی برای پدران پولدار - عکس ماشین | عکس موتور

با تسلا مدل S شما نه تنها تجربه رانندگی با یک سدان 4در با کلاس را دارید بلکه تسلا همه آن چیزی که خانواده شما از یک اتومبیل خوب می خواهند  را در اختیار آنها می گذارید. موتور الکتریکی مدل S توانی معادل 302 اسب بخار دارد و شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت آن در 5.5 ثانیه به دست می آید و حداکثر سرعت تسلا S 193 کیلومتر بر ساعت است. رانندگی با خودرویی که کاملا با محیط زیست سازگار بوده و کمک شایانی به حفظ محیط زیست می کند برای علاقه مندان به طبیعت و همچنین خودروهای لوکس بین 70 تا هزار دلار خرج برمی دارد. البته نسخه 691 اسب بخاری این خودرو که در 3.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت از حالت سکون به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن 250 کیلومتر بر ساعت است 120 هزار دلار قیمت دارد.
 
مترجم:اسماعیل عابدینی

منبع : modeonline.irتبلیغات