loading...

تقویت موهای دکلره آسیب دیده با آب‌نمک - عکس ماشین | عکس موتور

آکاایران به نقل از مدآنلاین : شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که همه  موهای‌تان را یا دکلره روشن و یا آنها را مش کرده و با آسیب‌دیدگی شدیدشان روبرو شده باشید و برای رفع آن کراتینه کردن و یا تقویت با انواع ماسک‌ها ، کوتاهی و...به شما پیشنهاد شده باشد. البته جدای از اینکه هر کدام از راهکارهای شیمیایی درصد تاثیر منفی‌شان بیش ازمفید بودن‌شان است شما برای انجام آنها اقدام نکرده باشید.

حال برای اینکه آسیب‌دیدگی موهای پوسیده و دمیج را تا حدودی بدون دخالت مواد شیمیایی و با یک محلول کاملا طبیعی و موثر رفع کنید به این توصیه ما توجه و عمل کنید:

اگر موهای‌تان بلند است یک تشت را از آب پر کرده و با نمک بسیار مخلوط کنید تا محلول بسیار شوری  به‌دست آید، سپس در حمام موهای بلندتان را یکی دو دقیقه در این تشت قرار داده و با دست آب نمک را از بالا به پایین موها بریزید تا همه جای آنها به این محلول  آغشته شود .

تقویت موهای دکلره آسیب دیده با آب‌نمک - عکس ماشین | عکس موتور

برای موهای متوسط یا کوتاه هم  آب نمک غلیظ کمتری درست کنید تا بتوانید با آب پاش‌های کوچک آن را لابه لای موها بپاشید و هم آرام آرام با مشت روی موها بریزید .توجه داشته باشید که خیلی باید مراقب چشمان‌تان باشید تا این محلول داخل چشم نرود.

هر چه زودتر پس از آسیب دیدن موها این کار را انجام دهید تاثیر بهتری خواهد داشت.

شاید لازم باشد این عمل چندین و چند بار تکرار شود و شما بدون نگرانی برای رسیدن به نتیجه  مطلوب آن را تکرار کنید.

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آب نمک برای موهای اسیب دیده , تقویت موی آسیب دیده , ترمیم مو با آب نمکتبلیغات