loading...

بنز میباخ

آکاایران به نقل از مدآنلاین : چندی پیش زمانی را با مرسدس میباخ S600 سپری کردیم. رانندگی با آن واقعا لذت‌بخش بود و نشستن در قسمت مجلل عقب تجربه خوبی بود فقط مدل بزرگتر پولمن می‌تواند جای آن را بگیرد.

با طولی به اندازه 6 متر و 50 سانتیمتر پولمن 121 سانتیمتر از مرسدس بنز کلاس S کشیده‌تر است. ارتفاع آن نیز 10 سانتیمتر بلندتر است. دایملر به ما گفت که قسمت عقب مثل سالن یک کلوپ است. در حالت استاندارد قسمت عقب پولمن دو صندلی رو به جلو و دو صندلی رو به عقب برای افراد همراه چهره‌های برجسته تعبیه شده است. صندلی‌های اضافه می‌توانند برداشته شوند و شخصی سازی‌های بسیاری می‌تواند انجام گیرد.

قسمت عقب مثل یک غار است و به گفته دایملر در این مدل ماشین‌ها پولمن بیشترین فضا را دارد. همچنین فضای کافی برای نصب یک پارتیشن الکتریکی بین صندلی‌های جلو و عقب وجود دارد. شیشه این قسمت می‌تواند با یک کلید روشن یا مات کرد تا راننده از آنچه در عقب اتفاق می‌افتد با خبر نشود. یک مانیتور 18.5 اینچی استاندارد به همراه سیستم صوتی خیره‌کننده برمستر نیز در قسمت عقب نصب شده است. اگر سرنشینی بخواهد به صورت مخفیانه با این اتومبیل به گشت و گذار بپردازد پرده‌ها و ستون عقب بزرگ پولمن به خوبی از او محافظت می‌کنند.

بنز میباخ

صندلی‌ها به صورت استاندارد چرمی  هستند ولی شما می‌توانید میباخ‌تان را به هر شکلی که دوست دارید داشته باشید.

تنهایی موتوری که روی این خودرو نصب شده است موتور بنز 6 لیتری 12 سیلندر با 523 اسب بخار قدرت است. موتوری که برروی مرسدس S600 و مرسدس میباخ S600 نیز نصب شده است. این موتور پرقدرت بسیار کم صداست. تروریست‌ها و آدم‌دزدها درجریان باشند که تویوتا هایلوکس از پس این بنز برنمی‌آید.

به گفته دایملر اولین مرسدس میباخ پولمن در اوایل سال 2016 با قیمت تقریبی نیم میلیون یورو به بازار می‌آید. در حال حاضر تمرکز اصلی پولمن روی بازار روسیه و چین است. این قیمت تقریبا دو برابر پولی است که بابت میباخ S600 پرداخته می‌شود ولی نگران نباشید چون ارزشش را دارد.

مترجم: احسان دوستی

منبع : modeonline.ir

تبلیغات