loading...

گل سر سبد ولوو رسید - عکس ماشین | عکس موتور

آکاایران به نقل از مدآنلاین : برای دهه‌های متمادی علاقه‌مندان خودرو، محصولات ولوو را به‌عنوان امن‌ترین و در عین‌حال خسته‌کننده‌ترین خودرو دنیا می‌شناسند. با وجود ظاهری نسبتا خسته‌کننده و ابتدایی، همه محصولات این شرکت بسیار محکم و ساختاری قدرتمند دارند. اما این خودروساز سوئدی تمام تلاش خود را برای تغییر ظاهر خسته‌کننده محصولات خود کرده و فلسفه تولید محصولات خود را منطبق بر جذابیت و تکنولوژی قرار داده است. 

با تمام این تفاسیر، ولوو با رونمایی از خودرو شاسی‌بلند و فوق لوکس خود همه را شگفت‌زده کرد. طراحی داخلی این محصول ولوو قابل رقابت با لیموزین‌های فوق لوکس دنیاست و به جرات می‌توان گفت که شرکت سازنده همه طرفداران خودروهای لوکس را در جای خود نشاند. ولوو XC90 Excellence به‌عنوان جدیدترین خودرو کراس‌اوور این شرکت در نمایشگاه شانگهای 2015 به‌صورت رسمی رونمایی می‌شود. 

در این مدل، فاصله محورها دست‌نخورده باقی مانده ولی هفت صندلی مدل استاندارد XC90 جای خود را به چهار صندلی بسیار مجلل تاشو و بعضی امکانات دیگر داده است. به جای 5 صندلی قسمتی عقبی این خودرو فقط دو صندلی قرار داده شده و تمام امکانات فوق لوکس خودروهای مجلل در این قسمت جانمایی شده است.

گل سر سبد ولوو رسید - عکس ماشین | عکس موتور

صندلی‌های عقب مجهز به ماساژور و تهویه است. در کنسول مرکزی یک میز تعبیه شده و در همین قسمت یک دستگاه یخچال و سیستم کنترل دمای فنجان هم قرار دارد. از دیگر تجهیزات این بخش می‌توان به صفحه‌نمایش لمسی هم اشاره کرد.

مدیر طراحی ولوومی‌گوید: «این ماشین گل سرسبد محصولات ماست». او در ادامه گفت: «ما نهایت تجمل را در این محصول اسکاندیناویایی به‌وجود آوردیم و از این به بعد این امکانات فلسفه  محصولات ولوو است.»

قیمتی برای XC90 اکسلنت اعلام نشده ولی این محصول در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود.

مترجم: اسماعیل عابدینی

منبع : modeonline.irتبلیغات