loading...

مرسدس بنز

آکاایران به نقل از مدآنلاین : مرسدس بنز به صورت رسمی در حال کار کردن روی یک پیکاپ است. چیزهایی که درباره این پیکاپ می‌دانیم این است که سایزآن متوسط و دو کابین است. مرسدس همچنین درباره این پیکاپ گفته است که پلتفورم این خودرو متعلق به نسل بعدی نیسان NP300 است و در کشورهای آرژانتین و اسپانیا تولید می‌شود.

مصاحبه با ولکر مورنهینوگ مدیر قسمت تبلیغات مرسدس بنز اطلاعات دیگری درباره این پیکاپ به ما داد. مورنهینوگ گفت: «مرسدس به دنبال تولید یک پیکاپ بزرگ کابویی برای آمریکای شمالی نیست و تمرکز خود را بر روی بازار استرالیا، اروپا، آمریکای لاتین و جنوب آفریقا یعنی جاهایی که پیکاپ‌های سایز متوسط روی بورس هستند گذاشته است.»

مورنهینوگ درباره حجم تولید این محصولی چیزی نگفت و تنها به این نکته اشاره کرد که سالانه 2.3 میلیون پیکاپ در جهان فروخته می‌شود که بیشترین سهم را محصولات تویوتا دارند.

گزارشات رسیده دیگر نشان می‌دهند که این  پیکاپ GLT نام خواهد داشت که با موتورهای 4 و 6 سیلندر گازوئیلی عرضه خواهد شد. همچنین قرار است این خوردو در سه تیپ کار، دو منظوره و تفریح وارد بازار شود. گزارشات همچنین حاکی از این است که این پیکاپ هم به صورت دیفرانسیل عقب و هم دو دیفراسیل تنظیم می‌شود.

اواخر همین دهه پیکاپ مرسدس بنز به بازار می‌آید.

مرسدس بنز

مترجم: احسان دوستی

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پیکاپ بنزتبلیغات