loading...

این رولزوریس را تا حالا ندیده‌اید - عکس ماشین | عکس موتور

آکاایران به نقل از مدآنلاین : در واقع من هیچ وقت به این فکر نکردم که یک رولزرویس فانتوم بخرم و با گذاشتن یک باله روی صندوق عقب – که جز تجهیزات ماشین‌های مسابقه است - سیستم تعلیق آن را بهبود بخشم، اما حالا وقتی می‌بینم که چنین اتومبیلی را خود کارخانه رولز رویس تولید کرده است، به این فکر می‌کنم که در تمام این سال‌ها چه چیزی را از دست داده‌ام.

این یک رولزرویس است و شبیه به هیچ یک از آن‌هایی که تا به حال ساخته شده یا دیده‌اید نیست. این هنر مهندسی برای اولین اتومبیل اسپرت رولزرویس است که با نام پروژه Cullinan آغاز شده و تا سه سال آینده از آن رونمایی می‌شود. این زمان برای مهندسان رولزرویس کافی است تا مشغول اولین دو دیفرانسیل این برند و سیستم تعلیق آن شوند.

رولزرویس اعلام کرد در این خودرو از پنل بدنه شاسی‌بلندهایی که در راهند استفاده نکرده و آن را بر روی شاسی کوتاه شده فانتوم سوار کرده است که کمی بالاتر آمده تا ارتفاع آن از زمین بیشتر شود.« این حرفه ماست تا با سرعت بخشیدن به پالایش و تعلیق کاری کنیم که خارج از جاده هم حس سواری کلاسیک رولزرویس در جاده‌های شهری همراه شما باشد.»

 

ولی هیچکدام از این‌ها باله روی صندوق عقب و چرخ‌های تمام مشکی را توجیه نمی‌کند. در حالی که قرار است این خودرو در جاده‌های شهری تردد کند هیچ اشاره‌ای به تست پیست یا استفاده‌های دیگر آن نشده است. ماشین جیمز باند؟ لیموزین عروسی در لاس وگاس؟ ماشین دارو دسته دزدان بانک‌ها؟ شما چه فکر می‌کنید؟ بگذارید رویا پردازی‌ها آغاز شوند.

این رولزوریس را تا حالا ندیده‌اید - عکس ماشین | عکس موتور

این رولزوریس را تا حالا ندیده‌اید - عکس ماشین | عکس موتور

 مترجم:احسان دوستی

منبع : modeonline.irتبلیغات