هیوندای آزرا 2015 پس از جراحی پلاستیک! + عکس - عکس ماشین ، عکس موتور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هیوندای آزرا 2015 پس از جراحی پلاستیک! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته عکس های ماشین از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


در سال 2015، هیوندای، دستی به سر و روی سدان نیمه لوکس خود، آزرا می‌کشد. این خودرو که به زودی در نمایشگاه خودروی میامی رونمایی می‌شود، تغییراتی را در ظاهر و امکانات پذیرا خواهد شد...

در سال 2015، هیوندای، دستی به سر و روی سدان نیمه لوکس خود، آزرا می‌کشد. این خودرو که به زودی در نمایشگاه خودروی میامی رونمایی می‌شود، تغییراتی را در ظاهر و امکانات پذیرا خواهد شد.
نسل پنجم هیوندای آزرا در سال 2011 معرفی شده و اکنون به نوعی در میانه راه قرار دارد. بنابراین نباید انتظار داشته باشید، تغییراتی وسیع در حد تغییر نسل روی آن دیده شود یا زبان طراحی آن تغییر کند. در سال 2015، سپرها تغییر کرده و جلوپنجره نیز اندکی تغییر می‌کند.

چراغ‌های مه شکن نیز در مدل لیمیتد با چراغ‌های LED جدید جایگزین می‌شوند. چرخهای 18 اینچی آلیاژی هم تغییر فرم داده‌اند. با این وجود، بعید است در نگاه نخست یک فرد عادی، این خودرو را با مدل‌های فعلی تمییز دهد.

آزرا, هیوندا آزرا, هیوندای آزرا,عکس ماشین،گالری عکس ماشین


تصاویر داخلی این مدل هنوز منتشر نشده‌اند و باید تا برگزاری نمایشگاه منتظر ماند اما به گفته هیوندای، یک سیستم سرگرمی مالتی مدیا با صفحه نمایش 8 اینچی، روشنایی برای زیر درب‌ها، بازکننده خودکار درب صندوق بدون استفاده از دست، سیستم‌های ایمنی کامل‌تر از جمله سیستم هشدار خروج از خط، تشخیص نقاط کور و هشدار ترافیک متقابل، به‌روزرسانی سیستم نرم‌افزاری Blue Link که به صاحب خودرو اجازه کنترل و نظارت سرعت، ساعات کار و حرکات خودرو را از طریق پیامک یا ایمیل می‌دهد و والدین از آن برای کنترل رانندگی فرزندان استفاده می‌کنند و سیستم‌های بروز شده رفاهی و ایمنی دیگر در آزرای 2015 مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در بخش پیشرانه از موتور شش سیلندر V شکل 3.3 لیتری لامبدا بهره گرفته می‌شود که قوای تولیدی آن دست نخورده باقی مانده و 293 اسب‌بخار نیرو و 345 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. پیشرانه‌های دیگری نیز برای نسخه‌های مختلف آزرا بسته به مکان عرضه، قابل انتخاب می‌باشند.
موتور 3 لیتری 266 اسبی و 310 نیوتن متری، موتور 2.4 لیتری 198 اسبی و 250 نیوتن متری و پیشرانه هیبریدی 201 اسب‌بخاری از جمله این پیشرانه‌ها هستند. برای انتقال نیرو هم گیربکس شش سرعته خودکار ترجیح داده شده است.

این خودرو 4.9 متر طول و 2.84 متر فاصله بین دو محور و 1.86 متر عرض دارد. بنابراین فضای داخلی مناسبی را از آن انتظار داشته باشید.


منبع: car.ir

گردآوری گالری عکس آکاایران
هیوندای آزرا 2015 پس از جراحی پلاستیک! + عکس گردآوری توسط بخش عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات