در این بخش از سایت آکاایران تصاویری از جدیدترین ماشین های آئودی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه هفت صبح: بررسی جدیدترین مدل از سومین نسل آئودی  E8 که با امکانات و تغییرات جدید در سال جاری میلادی عرضه می شود

هر چند آئودی در طول سال های اخیر دچار تغییرات فراوانی شده اما نمی توان از این موضوع به راحتی گذشت که این شرکت آلمانی سال ها با تولیدات خسته کننده اش زیر سایه مرسدس بنز و بی.ام.و قرار گرفته بود. شرکتی که هر چند محصولات متعددی در کلاس سدان و خانوادگی را با قیمتی متعادل عرضه کرده اما در هر صورت به خاطر نبود تنوع کافی و افت ارزش این بازار به زیر مجموعه فولکس پیوست.

آئودی در طول سال های اخیر با تملک تعداد زیادی از تولیدکننده های قدرتمند اروپا همچون لامبورگینی توانسته به قدرت فراوانی دست پیدا کند و نام های تجاری مختلف خود را پیشرفت دهد. یکی از این نام ها که تا چند سال پیش حرفی از آن در میان جوان ها و علاقه مندان سرعت به میان نمی آمد، آئودی بود. تولید کننده ای که با تغییر روند کاری خود در طول چند سال اخیر توانسته محبوبیت فراوانی را در قشر های مختلف جامعه به دست آورده و اکنون تبدیل به یکی از نماد های اصلی خودروهای موجود در کلاس اسپورت شده.

بررسی جدیدترین مدل از سومین نسل آئودی e8 - آکا

خودرو آئودی  تغییرات اساسی در طراحی

هر چند بخش عمده ای از این موفقیت مدیون دو مدل آر8 و تی تی است اما نمی توان از سدان های جذاب آئودی نیز چشم پوشی کرد که با تحول به وجود آمده در بخش طراحی این شرکت آلمانی جانی دوباره گرفته اند. از جمله این مدل ها می توان به ای8 اشاره کرد. اگر سابقه این مدل را در طول دو دهه گذشته مورد بررسی قرار دهیم با عملکرد مناسبی از سوی آئودی روبه رو نمی شویم.

 ای8 هر چند در زمینه قدرت خروجی و عملکرد فنی در سطح بالایی قرار می گرفت اما از آن دست اتومبیل هایی بود که تنها مورد توجه پیرمرد ها یا تاجر های پول دار قرار می گرفت. طراحی خشک بدنه در کنار اندازه بزرگ آن و نبود جذابیت های خاص در طراحی بخش های خارجی و داخلی تا حدی پیش رفت که تولیدات این مدل را تا سال 2009 میلادی به پایین ترین حد ممکن رساند. در این سال آئودی تنها موفق به فروش 9 هزار دستگاه از این مدل شد.

این روند ادامه داشت تا اینکه آئودی در سال 2010 میلادی نسل سوم از ای8 را به صورت رسمی معرفی کرد. اتومبیلی که با تاثیر گیری از طراحی های مدرن ب.ام.و و مرسدس بنز متحول شده و توانست در سطح بهترین تولیدات این دو غول آلمانی در کلاس سدان قرار گیرد. امروز قصد داریم به بررسی مدل 2013 ای8 بپردازیم که با توجه به تغییرات اعمال شده اس8 نام گرفته است.


  ظاهری متفاوت


اولین نکته برجسته در رابطه با تغییرات به وجود آمده در مدل 2013 مربوط به ظاهر اس8 می شود. هر چند هنوز هم طراحی بخش پشت اتومبیل و چراغ های این قسمت بوی روز های قدیمی را می دهد اما در هر صورت نمی توان از تغییر به وجود آمده در قسمت بالایی این ناحیه در اس8 چشم پوشی کرد. بزرگ شدن صندوق عقب و بعضی اصلاحات جزئی در زاویه نود درجه در صندوق شکلی تازه اما همچنان آشنا را به وجود آورده که جزو نکات مثبت این مدل جدید قرار می گیرد.

بررسی جدیدترین مدل از سومین نسل آئودی e8 - آکا

ماشین آئودیاین در حالی است که کاهش طرح های قوس دار و کشیده شدن نوار های کناری به نوعی یادآور ساختار سدان های بزرگ آمریکایی است. این نمای عضلانی در زمان مقابله با چهره اصلی اس8 نیز ادامه دارد. بر خلاف اکثر سدان های اسپورت اروپایی آئودی چهره ای خشمگین به همراه جلو پنجره بزرگ را در شرایطی کنار یکدیگر قرار داده که با دیگر قسمت های اس8 در سازگاری کامل قرار دارد.

 هر چند چراغ های جلو اتومبیل در دیگر مدل های آئودی نیز به کار رفته اند اما بخش یک پارچه زنون و قسمت خالی چراغ ها توانسته نمای مورد نظر طراح این مدل برای مقابله با خودروهای آمریکایی را به بهترین شکل ممکن نمایان کند. این در حالی است که برای حفظ نماد کلی آئودی که با جلو پنجره آن در یک راستا قرار می گیرد شاهد تغییری نامناسب نیستیم. تغییری که بعضا در مدل های قبلی و نسل های پیشین این مدل دیده شده است. از تمامی این توضیحات که بگذریم باید اشاره کوتاهی نیز به رینگ های 22 اینچی این مدل کنیم که از سوی آئودی در مدل 2013 قرار گرفته اند.


  جزئیات سرنوشت ساز


اوج هنری آئودی در طراحی اس8 به فضای داخل کابین اختصاص می یابد. این بخش از مدل 2013 نه تنها ظاهر کلاسیک و مخصوص به اتومبیل های سدان را حفظ کرده بلکه سعی داشته با ایجاد و استفاده از نکات جدید و البته جزئی به نوعی ساختار مدرن را به خوبی پیاده سازی کند. رگه های نور ملایم قرمز رنگ در ها و حاشیه کنسول میانی از جمله این موارد است که در اوج سادگی ظاهر فوق العاده ای را در این قسمت به وجود آورده.

این در حالی است که داشبورد این مدل شباهت فراوانی به مدل های اخیر بی.ام.و داشته و از اصول کلی این شرکت الگوبرداری کرده است. این الگو برداری مناسب در نهایت به این موضوع منتهی شده که خطی طولانی تنها به وسیله یک سری المان های کاربردی و صفحه نمایشی بزرگ قطع شده است.

بررسی جدیدترین مدل از سومین نسل آئودی e8 - آکا

ماشین آئودی آئودی در همین راستا توضیح داده که تمامی امکانات مورد نیاز راننده و دیگر سرنشین ها به صورت یک سیستم چند رسانه ای در آمده اند که حتی قابلیت به نمایش در آوردن کاربرد های مختلف به صورت همزمان را نیز در اختیار دارد. این عملکرد جدید در کنار سیستم صوتی شش هزار دلاری اس8 و ساختار مقاوم در مقابل صدا های خارجی مطمئنا این قابلیت را در اختیار دارد که فضای مناسبی را برای راننده و سرنشین ها به وجود آورد.


  کاهش مصرف سوخت


در نهایت باید به بررسی عملکرد فنی این مدل بپردازیم. آئودی در این مدل از یک موتور چهار لیتری هشت سیلندر با انتقال مستقیم سوخت و توربو دو قلو استفاده کرده است. این فناوری جدید تا کنون در موتور اتومبیل هایی از مرسدس و ب.ام.و نیز به کار رفته. جالب است که بنتلی در طراحی مدل کونتینانتال جی تی نیز دقیقا از همین موتور استفاده کرده که آئودی آن را در اس8 قرار داده است. یکی از مشکلات اصلی چنین موتور چهار لیتری که در گذشته و مدل های قبلی نیز مشاهده شده بود، مصرف بالا بود.

بررسی جدیدترین مدل از سومین نسل آئودی e8 - آکا

عکس از ماشین آئودیمسئله ای که این تولید کننده آلمانی با استفاده از سیستمی جالب آن را برطرف کرده است. این سیستم به نوعی عمل می کند که در مسیر های معمولی و با سرعت پایین تنها از چهار سیلندر به صورت V شکل استفاده کرده و مصرف سوخت را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد. اس8 این توانایی را در اختیار دارد که با تولید 512 اسب بخار در کمتر از 4.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

آئودی با طراحی اس8 نشان داده که در کنار ساخت سدانی قابل اعتماد قصد دارد محصولی مناسب را به عنوان یک اتومبیل اسپورت برای رقابت با خودرو هایی همچون بی.ام.و آلپینا بی7 و مرسدس بنز اس63 در سال جاری میلادی عرضه کند. 

عکس از ماشین

عکس از ماشین آئودی

عکس از ماشین

عکس از ماشین آئودی

عکس از ماشین

عکس از ماشین آئودی

عکس از ماشین

ماشین آئودی

عکس از ماشین

اتومبیل آئودی

عکس از ماشین

خودرو آئودی

عکس از ماشین

تصاویر خودروی آئودی

عکس از ماشین

خودرو آئودی

عکس از ماشین

خودرو آئودی

عکس از ماشین

اتومبیل آئودی

عکس از ماشین

اتومبیل آئودی

عکس از ماشین

تصاویر خودروی آئودی

عکس از ماشین

عکس از ماشین آئودی

 

گردآوری پرتال اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آئودی tt کلاب اسپرت توربو , بیماری مینی کولوس , عکس ماشین آئودی , سازنده آئودی , آئودی جدید

ماشین آئودی

جدیدترین ماشین آئودی کلاب اسپرت (عکس)

جدیدترین ماشین آئودی کلاب اسپرت (عکس) جدیدترین ماشین آئودی کلاب اسپرت این ماشین نوین شرکت آئودی شتابی 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت این اتومبیل تنها 3.6 ثانیه زمان می برد و در نهای
ماشین آئودی

عکس های ماشین آئودی 2012

در نیم قرن اخیر که صنعت خودروسازی جهان پیشرفت‌های شگرفی داشته، برخی خودروها آنچنان خبرساز بوده‌اند که حتی با گذشت سال‌های طولانی و رونمایی از نسل‌ها
ماشین آئودی

تصاویری از ماشین آئودی RS7 مدل ۲۰۱۴

آئودی RS 7، آخرین مدلی است که کمپانی ماشین سازی آلمانی آئودی ارائه کرده است. این ماشین فقط در ۳٫۹ ثانیه از سرعت ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت می رسد و می تواند تا ۳۰۵ کیلومتر
تصاویر

تصاویر ماشین جدید آئودی S1 و S1 اسپورت

  کمپانی بزرگ ماشین سازی آئودی دو مدل نوین آئودی S1 و S1 اسپورت را ارائه کرده است. با استفاده از تکنولوژی های مدرن میزان مصرف سوخت و تولید گاز CO2 این نمونه ها کاهش
ماشین آئودی

عکس های ماشین آئودی مدل A1

تصاویر فوق متعلق به خودروی آئودی مدل A1 می باشد. مشخصات خودروی فوق به شرح زیر است: موتور: اینلاین-3 قدرت موتور: اسب بخار صفر تا صد: 10 ثانیه حداکثر سرعت: 200 کیلومتر
تبلیغات