عکس سلفی، تصاویر سلفی، عکاسی از خود، عکسهای جالب سلفی، جالب ترین عکس های سلفی - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس سلفی، تصاویر سلفی، عکاسی از خود، عکسهای جالب سلفی، جالب ترین عکس های سلفی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک عکس سلفی را کلیک نمایید و یا در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

 در این بخش از سایت آکاایران جدیدترین عکس و تصاویر سلفی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

نکاتی برای گرفتن سلفی های بهتر:

۱ . از زوایای مختلف سلفی بگیرید.

سرتان را به چپ و راست بچرخانید و در نمایشگر گوشی ببینید در کدام حالت جذاب ترید. معمولاً هر کدام از ما از یک سمت چهره جذاب تر به نظر می رسیم. بهتر است همیشه سمت جذاب چهره خود را به سمت لنز متمایل کنید.

۲. شانه های خود را جابه جا کنید.

اگر در کادر هر دو شانه شما دیده می شوند، بهتر است با کمی چپ و راست کردن آنها، جایی را برای آنها انتخاب کنید که در آن جذاب تر به نظر می آیید.

۳.زیر نور مناسب بایستید.

در جایی قرار بگیرید که نور زیباتر و مناسب تری داشته باشد. اگر در داخل هستید نزدیک پنجره بایستید. نور زیبا مساوی است با سلفی زیبا. چگونه می توان تشخیص داد که نور در چه حالتی چهره شما را زیباتر خواهد کرد؟ دوربین گوشی خود را روشن کنید و آن را مقابل خود قرار دهید. تا آنجا که می توانید زاویه افقی و عمودی خود را نسبت به نور تغییر دهید. ببینید در کدام زاویه بهترین سلفی را خواهید داشت. برای این کار حتی می توانید نسبت به نور دور یا نزدیک شوید. اگر در روز و در محیط خارجی هستید، بهترین زمان یک ساعت بعد از طلوع آفتاب و یک ساعت قبل از غروب آن است.

۴. با چیزهای جدید ژست بگیرید.

اگر عینک جدید گرفته اید گزینه مناسبی برای سلفی است. رنگ مو یا مدل موی جدید بهترین زمان برای گرفتن سلفی است. عروسک یا حیوان خانگی هم گزینه مناسبی برای سلفی است.

۵.کار جذابی انجام دهید.

هنگامی که در حال انجام فعالیت خاصی هستید اقدام به گرفتن سلفی کنید. هنگام غواصی در اقیانوس، سوار بر جت اسکی یا هر کاری که جذابیت عکس را بیشتر کند.

۶.زینت آلات را فراموش نکنید!

استفاده از زیور آلات، کلاه ، یا هر آنچه که اختصاصاً از آن به عنوان وسایل زینتی استفاده می کنید را فراموش نکنید.

۷. تکراری نباشید!

لبخند، اخم، جمع کردن لب و لوچه یا درآوردن شکلک. کاری کنید که از یکنواختی خارج شوید.

۸. نمای تمام بدن بگیرید.

آینه های قدی برای این کار مناسب هستند. در این روش هم بهتر است بدنتان را به چپ و راست بگردانید و بهترین حالتی که در آن جذاب تر به نظر می رسید را پیدا کنید.

۹.سریع ترین و ساده ترین راه برای فشردن دکمه شاتر را انتخاب کنید.

در آیفون این دکمه هم بر روی صفحه نمایش در دسترس است و هم کنار بدنه گوشی و با دکمه صدا می توانید عکس بگیرید. بهتر است در گوشی خود راحت ترین راه را انتخاب کنید.

۱۰.گردنتان را به جلو متمایل کنید.

برای از بین رفتن بزرگ به نظر آمدن چانه و زیباتر افتادن فک، بهتر است گردنتان را به جلو متمایل کنید و کمی از زاویه بالا عکاسی کنید. در این حالت هم با آزمایش و خطا می توانید بهترین زاویه را انتخاب کنید.

تصاویر سلفی

عکاسی از خود

عکس سلفی

عکس سلفی

عکس سلفی

عکس سلفی

عکسهای جالب سلفی

عکسهای جالب سلفی

عکسهای جالب سلفی

تصاویر سلفی

جالب ترین عکس های سلفی

عکسهای جالب سلفی

عکسهای جالب سلفی

عکاسی از خود

عکسهای جالب سلفی

عکسهای جالب سلفی

تصاویر سلفی

جالب ترین عکس های سلفی

عکسهای جالب سلفی


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله عکس سلفی، تصاویر سلفی، عکاسی از خود، عکسهای جالب سلفی، جالب ترین عکس های سلفی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکسهای سلفی آرتان , عکس سلفی افطارپ , جالبت ترین سلفی , درباره عکس سلفی , جالب ترین سلفی , عکس سلفی هنری , تصصاویر سلفی , عکاسی سلفی

عکس سلفی، تصاویر سلفی، عکاسی از خود، عکسهای جالب سلفی، جالب ترین عکس های سلفی گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران

عکس سلفی

1
1
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات