آکایران :وبسایت نیکو - نازنین خیر خواه:  هنگامی که شما برای یک
,با کلاه جادویی F35 پشت دیوارها را ببینید! کلاه جادویی,پشت دیوار,کلاه,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه

آکاایران: با کلاه جادویی F35 پشت دیوارها را ببینید! اگر این کلاه یک کلاه جادویی باشد که بتوانید با پوشیدن آن پشت دیوارها را نیز ببینید حتما از پرداخت این مبلغ راضی خواهید بود. شاید از شما یک سوپرمن نسازد اما چیزی نزدیک به آن است.
بنا به گزارش آکاایران : این کلاه ایمنی خارق العاده مطابق با فناوری یک هواپیمای F -35 است که به سیستم HMDS مجهز شده است. این کلاه با آخرین فناوری روز طراحی شده و با پیشرفته ترین سلاح نظامی به نام رعدوبرق دو برابری می کند. رعد و برق دو همان جت جنگنده F35 است که نسخه های مختلف آن توسط شخصی به نام لاکهید مارتین ساخته شده است.
این سلاح نظامی پیشرفته قابلیت فرود روی ناوهای هواپیمابر یا فرود عمودی روی زمین را دارد و در عرض فقط چند ثانیه می تواند از زمین بلند شود. بی شک این کلاه مناسب خلبان چنین هواپیمایی خواهد بود که هزینه ساخت آن برای هر فرد حدود 400000 دلار تخمین زده می شود. سازنده کلاه F35، راکول کالینز، در ساخت این کلاه مواردی چون میزان ارتفاع، سرعت هوایی، هشدارها و هدف قرار دادن را مدنظر قرار داده است.
خلبان با استفاده از این کلاه بدون به کارگیری هرگونه وسیله جانبی دیگر ، به نشانه گیری می پردازد اما قابلیت مهم این کلاه این است که خلبان را قادر به مشاهده محیط بیرونی هواپیما می سازد. در نقاط مختلف روی بدنه هواپیما دوربین هایی نصب می شود که تصاویر را با استفاده از سیستم DAS به صفحه نمایشگر جلوی کلاه منتقل می کند. با چرخش سر خلبان به چپ ، راست ،بالا یا پایین تصاویر همان سو از محیط بیرونی به وسیله رادارها روی صفحه نمایش کلاه نمایش داده می شود.
تصور کنید خلبانی را که با پوشیدن این کلاه همه اطلاعات چون ارتفاع هواپیما، هشدارها، دمای هوای محیط و بسیاری از اطلاعات دیگر را در اختیار خواهد داشت و می تواند به راحتی بر محیط پیرامون مسلط بوده و هدف گیری را نیز با این کلاه انجام دهد. بی شک مجهز بودن به این کلاه خلبان جت را از سرعت عمل قابل ملاحظه ایی برخوردار خواهد کرد.

منبع : با کلاه جادویی F35 پشت دیوارها را ببینید! - دیدنی های امروز


  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات