عکس های اینستاگرام یک راهب بودایی - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس های اینستاگرام یک راهب بودایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :وب سایت نیکو - خاطره فرامرزیها: زندگی یک راهب بودایی معمولاً مملو از درس، مدیتیشن و کارهایی از این دست است. اما در مورد @gdax این زندگی با فناوری هم آمیخته شده؛ گدون وانگ چاک (Gedun Wangchuk) راهبی بودایی است که در تبت زندگی می کند و از اینستاگرام برای ارتباط با جهان استفاده می کند.

صفحه اینستاگرام ونگ چاک ابتدا جایگزین وبلاگی به نام Redbubble شد که زیبایی و آرامش زندگی هر روزه او را در بر می گرفت. به نظر می رسد که اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی است که توانسته با زندگی سخت ونگ چاک ارتباط برقرار کند.
بنا به گزارش آکاایران : صفحه اینستاگرام ونگ چاک شامل تصاویری از زیبایی های تبت، حیات وحش آن، راهبان دیگر و مکان های مقدس بوداییان است. وی گاهی ویدئوهایی را هم به اشتراک می گذارد.
در اینجا تصاویری از عکس های زیبای او را خواهیم دید. پس آماده باشید تا از یکی از فوق العاده ترین صفحات اینستاگرام لذت ببرید. عکس های اینستاگرامی ونگ چاک، هر دو بخش مذهبی و مسئولیت های اجرایی یک راهب را به تصویر می کشد.

منبع :

عکس های اینستاگرام یک راهب بودایی گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران
تبلیغات