کلاهی هوشمند برای معلولین +عکس - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلاهی هوشمند برای معلولین +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :وبسایت نیکو - نازنین خیرخواه: کلاهی که در تصویر می بینید شاید زیبا نباشد اما پوشیدن این کلاه امکان انجام کارهای خارق العاده ایی را به شما خواهد داد.

 این کلاه هوشمند به شما کمک می کند تا با نیروی ذهن اجسام پیرامون خود را به حرکت درآورید و این به نوع برنامه ای که برای این کلاه نوشته شده بستگی دارد. در حقیقت پژوهشگران دانشگاه مریلند در طراحی این دستگاه به معلولانی اندیشیده اند که از ناتوانی جسمی و حرکتی رنج می برند و حرکت اجسام اطراف برایشان دشوار یا غیر ممکن است.
بنا به گزارش آکاایران : استفاده از این کلاه هوشمند می تواند تحول شگرفی را در زندگی افراد به وجود آورد  واین دسته از بیماران  با استفاده از این محصول قادر خواهند بود تا بسیاری از کارهای خود را بدون کمک دیگران انجام دهند.
 حسگرهای این کلاه هوشمند از طریق فنّاوری EEG امواج مغزی را دریافت کرده و افراد معلول می توانند ویلچرها، اندام های مصنوعی و دیگر اجسام پیرامون خود را حرکت دهند.

منبع :

کلاهی هوشمند برای معلولین +عکس گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران
تبلیغات