کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :وبسایت نیکو - نازنین خیرخواه: رویای بسیاری از بچه ها این است که یکی از شخصیت های خارق العاده کارتون ها و فیلم ها باشند. شخصیت هایی مثل سوپرمن، مرد عنکبوتی، بت من و این قبیل شخصیت ها رویای دست نیافتنی خیلی از کودکان است.
کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها
,کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها کوله پشتی,هوشمند,Hibiki kono,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه

آکاایران: کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها اما این بار یک پسربچه 13 ساله باهوش و نبوغ خود و به وسیله جاروبرقی های بازیافتی توانست کوله پشتی جادویی را برای بالا رفتن از ساختمان ها بسازد و رویای  تبدیل شدن به مرد عنکبوتی را در ذهن خود محقق کند. این دستگاه نمی تواند شمارا برای پریدن از روی ساختمان های بلند یاری دهد اما کمک می کند که از آن ها بالا بروید.
بنا به گزارش آکاایران : این پسربچه که Hibiki kono نام دارد برخلاف باور اطرافیان خود موفق به اختراع این دستگاه عنکبوتی شد. Hibiki kono برای ایمنی هر چه بیشتر در هنگام استفاده از این دستگاه از ضربه گیر استفاده می کند.
تنها ایراد دیده شده در این اختراع وجود سیم این وسیله است. ارتفاعی که شخص می تواند بر روی دیوارها طی کند به طول سیم دستگاه بستگی داردبا این وجود این ویژگی هرگز از ارزش این اختراع نخواهد کاست.

منبع :

کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران
تبلیغات