پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :وبسایت صبحانه آنلاین: طبق قراردادی که به تازگی منعقدشده، خودروسازی اسپانیایی سئات (Seat) ازاین پس با مدل لئون (Leon) بخش اعظم خودروهای موردنیاز نیروی پلیس ایتالیا را تأمین خواهد کرد.
 این خودروها در بخش های مختلفی ازجمله نیروهای گشتی، Polizia di Stato و  Carabineri (هرکدام گروه خاصی از ناوگان انتظامی ایتالیا هستند) بکار گرفته می شوند.

بنا به گزارش آکاایران : تاکنون درمجموع تعداد 206 دستگاه خودروی جدید به پلیس ایتالیا تحویل شده که در 3 سال آینده این عدد به حدود 4,000 دستگاه خواهد رسید؛ همچنین کمپانی سئات تعداد 5 دستگاه نیز برای مدل های خاص شامل Panther و Gazelle سفارش دریافت کرده است.
,پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس پلیس ایتالیا,اسپانیایی,پلیس,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه


تمامی نیروها نسخه 5 درب لئون با پیشرانه 2 لیتری TDI را در اختیار خواهند داشت. همگی این خودروها دارای لاستیک های اختصاصی ایمن، تعلیق انطباقی، چراغ های هشدار و گردان، رادیو، ابزارهای ارتباطی موردنیاز، محفظه اسلحه و بدنه مقاوم نسبت به آتش اسلحه سبک هستند؛ داخل اتاق نیز تغییراتی داشته و بخش عقب آن دارای تدابیر ایمنی ویژه برای انتقال مجرمین بوده و از صندلی های جلو مجزا شده است.
,پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس پلیس ایتالیا,اسپانیایی,پلیس,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه


این اولین بار است که تمام ناوگان انتظامی ایتالیا به طور یکپارچه یک کمپانی و یک مدل را برای وسایل نقلیه خود انتخاب کرده است. خودروسازی سئات دلیل این انتخاب را مصرف سوخت و آلایندگی کم مدل لئون در کنار کیفیت ساخت بالا و هزینه های نگهداری بسیار مقرون به صرفه آن می داند.
,پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس پلیس ایتالیا,اسپانیایی,پلیس,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه


بد نیست بدانید فروش ناوگانی سئات در سال 2014 میلادی به 68,900 دستگاه رسید (رشد 33 درصدی) که بخش عمده ای از آن را مرهون خانواده لئون به ویژه نسخه ST پنج درب آن است.

منبع :

پلیس ایتالیا سوار بر سئات اسپانیایی +عکس گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران
تبلیغات