نصب Wi-Fi بر بلندترین قله کوه ژاپن +عکس - دیدنی های امروز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نصب Wi-Fi بر بلندترین قله کوه ژاپن +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های امروز از سایت گالری عکس آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وبسایت مشرق: با امکان جدیدی که در کوه "فوجی" ژاپن ایجاد شده است، اکنون همه می توانند سلفی های خود را مستقیماً از قله این کوه با دیگران به اشتراک بگذارند. دولت ژاپن امکان دسترسی به اینترنت از طریق شبکه وای فای را در کوه فوجی و قله 3776 متری آن ایجاد کرده است.

از نظر برخی ممکن است این اقدام خیلی عالی باشد، چون به آن ها کمک می کند حتی زمانی که مشغول کوه نوردی هستند هم با خانواده خود ارتباط داشته باشند. اما مسلماً عده ای هم مخالف نصب تجهیزات وای فای در بلندترین قله ژاپن هستند.

این دسته دوم معتقدند: تا همین اواخر، همه لذت صعود به قله یک کوه بلند یا رساندن خود به کناره یک رودخانه و حتی خزیدن درون یک غار این بود که از سر و صدا و گرفتاری های زندگی روزمره فرار می کردیم. اما اکنون با این اقدام دولت ژاپن، مردم احساس خواهند کرد اگر به قله فوجی صعود کنند، اما تک تک لحظه ها را با اشتراک سلفی هایشان ثبت نکنند، انگار به قله صعود نکرده اند.

مسئله نصب وای فای روی قله فوجی از آن جایی آغاز شد که بسیاری از آمریکایی ها و اروپایی ها گفتند می خواهند وقتی از کوه فوجی بالا می روند بتوانند هم زمان از اینترنت هم برای اشتراک این لحظات با دیگر استفاده کنند.


صعود به قله فوجی؛ در آینده به جای عکس هایی مانند این، شاهد سلفی خواهیم بود

,نصب Wi-Fi بر بلندترین قله کوه ژاپن +عکس وای فای,بلندترین,ژاپن,دیدنی های امروز دیدنی های روزانه

قله فوجی، بلندترین قله ژاپن است

نصب Wi-Fi بر بلندترین قله کوه ژاپن +عکس گردآوری توسط بخش دیدنی های امروز دیدنی های روزانه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات