آکاایران بسیاری از ما دوست داریم که از کاغذ دیواری در خانه خود استفاده کنیم اما انتخاب از میان انواع کاغذ دیواری برایمان مشکل و گیچ کننده است. در ادامه چند نمونه از کاغذ دیواری های مدرن، متفاوت و زیبا را میبینیم که شاید دیدن آن در انتخاب شما موثر باشد.
- کاغذ دیواری با طرح شلوغ مناسب اتاق و فضایی است که خود به تنهایی زیبایی یا امکان خاصی ندارد. این نوع کاغذ دیواری جلب توجه می کند و زیبایی را تکمیل می کند و کمبود و سادگی را به خوبی جبران می کند.
کاغذ دیواری

آکاایران: انواع کاغذ دیواری

- کاغذ دیواری عروسکی بسیار مناسب اتاق نوزاد و کودک است. با استفاده از این کاغذ دیواری بدون شلوغ کردن و یا وسایل زیاد می توانید سرزندگی مورد نیاز در اتاق نوزاد را داشته باشید و نکته مثبت دیگر آن کم هزینه بودن و مناسب بودن برای نوزاد هم دختر و هم پسر است.
کاغذ دیواری

- اگر که نمی خواهید زیاد هزینه کنید و یا دلتان می خواهد به نقطه ای از خانه و فضا تاکید بیش تر داشته باشد می توانید به صورت تکه ای و کم از کاغذ دیواری استفاده کنید. بهترین شیوه برای این کار هماهنگ کردن کاغذ ذیواری با رنگ بقیه دیوار ها است.
کاغذ دیواری

راهرو ها و یا فضاهای جداکننده و رودی خانه را با استفاده از کاغذ دیواری های شلوغ اما شیک و با کیفیت تزیین کنید تا در نگاه اول خیره کننده باشد و تصویر خوبی بر ذهن باقی بگذارد.
کاغذ دیواری

- طرح های هندسی آبی رنگ فضای دوستانه و آرامی را القا می کنند و برای فضای غذاخوری یا فضایی که خانواده دور هم جمع می شوند بسیار مناسب هستند.
کاغذ دیواری

اگر وسایل اتاقتان ساده و معمولی هستند بهترین راه استفاده از کاغذ دیواری است که خاص باشد و به رنگ آن ها بیاید تا باعث شود آن ها نیز به خوبی به چشم بیایند.
کاغذ دیواری

- اگر دوست دارید از کاغذ دیواری استفاده کنید اما از طرح های شلوغ خوشتان نمیاید و یا دلتان می خواهد طراحی و تزیینات خانه تان شیک و ساده باشد استفاده از کاغذ دیواری با پس زمینه روشن و طرح های طلایی بسیار مناسب است.
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های گل گلی انوع بسیار مختلفی دارند که هرکدام هم سبک خاصی به فضا می دهند. اما به طور کلی استفاده از آن ها برای فضاهای خودمانی و دوستانه بسیار مناسبند و با توجه به نوعشان و وسایلی که همراهشان استفاده می شود می توانند فضایی بسیار مدرن یا بسیار سنتی ایجاد کنند.
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کاغذی دیواری , کاغذ ديواري , کاغز دیواری , کاغذ ویواری , کاغذ دیوای , کاغذ خرودن


تبلیغات