آکاایران به نقل از لاپلاس :
موزه موتر تاریخ پزشکی، فیلادلفیا
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

موزه موتر تاریخ پزشکی در فیلادلفیا موزه پاتولوژی، شامل تجهیزات قدیمی پزشکی و نمایش اقلام زیست شناختی است. شهرت اعظم این موزه به خاطر مجموعه عظیمی از اسکلت ها ی انسان است.

تالاب ترانک، جزایر مایکرونیزیا
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

بخش زیادی از نیروی نظامی ارتش ژاپن حالا در اعماق آب تالاب ترانک در مایکرونیزیا سمت جنوب غربی ها وایی خوابیده است. در اعماق این ابهای آبی می توانیم لاشه کشتی ها ی جنگی و هواپیماها را ببینیم. اینها سال 1944 به عمق آب فرو رفتند و حالا برای توریست ها نمایش داده می شوند.

فروشگاه جادوگری سونارا در مکزیکو سیتی، مکزیک
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

بازار سونورا همه روزه میزبان مسافران و توریست ها یی است که از راه دور برای پیشگویی آینده شان و وعده زندگی بهتر به مکزیکو سیتی می آیند. مردم در اینجا جنس ها ی «ماوراءطبیعی» مثل خون مار زنگی یا مرغ مگس خشک شده را برای داشتن شانس در زندگی خریداری می کنند.

جزیره ایستر، شیلی
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

یکی از مرموزترین مکان ها ی روزی زمین همین جزیره ایستر است، با مجمسه ها ی سنگی غول پیکری که درون آنها روح هزاران سال رشد کرده است. این مجسمه ها به آسمان خیره شده اند، گویی که به خاطر برخی جنایت ها ی مرموز احساس گناه می کنند.

مرداب مانچاک، لوزیانا
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

کشتی ها ی حامل توریستی در حالی روی این مرداب ها شناورند که نور مشعل راهشان را روشن کرده و درختان سرو و رشته ها ی خزه که از درختان آویزانند آنها را احاطه کرده اند. مرداب مانچاک به نام «مرداب ارواح» نیز شهرت دارد.

سرداب پاریس، فرانسه
ترسناک ترین و مخوف ترین مکان های جهان!!

استخوان ها و اسکلت ها ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته اند. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل میزان فساد و پوسیدگی در اینجا بسیار ناچیز است. همچنین نوشته ها یی به چشم می خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف زادگان است. این مکان حدود 187 کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.

منبع : جهانی ها


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ترسناک ترین مکان دنیا , ترسناکترین مکان دنیا , مکان های مخوف


تبلیغات